Техно

Обманювати дитину в питаннях про час його народження неприпустимо – вчені

Вчені, які займаються питаннями дитячої психології, встановили наступне. Дитині неприпустимо давати неправдиву інформацію про процес появи його на світ.

Ухиляючись таким чином від серйозної, на думку малюка, розмови, батьки, згодом, можуть бути сприйняті як «обманщики» і улюблене чадо втратить своє дитячу довіру до тата і мами. Подібними питаннями про свою появу на світ практично всі діти задаються у віці 3-4 роки. Традиційним відповіддю батьків на них, як правило, є «капустяні» або «лелечі» версії. Вчені вважають це  неправильним.

Питання розмноження людства для дитини завжди важливі і актуальні. Відповіді на нього дитя все одне і завжди отримає. Найчастіше від старших приятелів по двору. І коли його дані з абсолютно достовірних джерел – своїх батьків виявляться помилковими, це буде ударом не тільки по його психіці, але і по батьківському престижу.

У разі подібних питань, вчені рекомендують не приховувати від свого потомства правду і відкривати йому її в доступних віковим розуміння межах. Можна, наприклад, сказати, на світ він з’явився завдяки тому, що тато дуже полюбивши маму (або навпаки). При цьому розмова з дитиною потрібно вести впевнено і спокійно, як з дорослим. По мірі дорослішання його пізнання в цій області можна і потрібно розширювати, але з почуттям такту і урахуванням віку малюка.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.