Об’єднаний оркестр Нацполіції України взяв участь у XXI Міжнародному фестивалі військової музики MUSIKPARADE 2020

Об’єднаний оркестр Нацполіції вже третій рік поспіль виступає на цьому грандіозному музичному фестивалі. У 2018-2019 роках Україну представляли артисти поліцейських оркестрів з Хмельницької та Донецької областей. А цьогоріч до них приєднались колеги із Сумщини.

“Оркестр Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області вже неодноразово брав участь у фестивалі «Musikparade». У 2018 році ми вирішили поекспериментувати і об’єдналися з колегами з Донеччини, – розповідає керівник проекту Віктор Шайда. – І, як бачимо, – не дарма. Адже публіка нас дуже гарно сприйняла, а організатори запросили в гастрольний тур кращих військових оркестрів по всій Німеччині. Минулого року ми теж виступали на фестивалі разом з колегами з Донеччини, а цьогоріч до нас приєдналися ще й колеги із Сумської області”.

Об'єднаний оркестр Нацполіції України взяв участь у XXI Міжнародному фестивалі військової музики MUSIKPARADE 2020 Об'єднаний оркестр Нацполіції України взяв участь у XXI Міжнародному фестивалі військової музики MUSIKPARADE 2020  

Учасники фестивалю мали масштабні виступи у Лейпцигу, Кельні та Вецларі. 

Об'єднаний оркестр Нацполіції України взяв участь у XXI Міжнародному фестивалі військової музики MUSIKPARADE 2020

Під час виступів об’єднаний оркестр Нацполіції виконував твори українських класиків, військові марші та світові рок-хіти. Диригував оркестром хмельничанин Володимир Сидорчук. Поліцейський оркестр виступав разом із Хмельницьким муніципальним камерним хором, який теж дуже добре знають і приймають у Європі.

Об'єднаний оркестр Нацполіції України взяв участь у XXI Міжнародному фестивалі військової музики MUSIKPARADE 2020

Чудовим доповненням до музичних виступів стали неймовірні хореографічні постановки Хмельницького народного колективу мажореток «Альфа».

Сектор комунікації поліції Хмельницької області
 

Поліція України

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh