Право

Обіцяють звільнити: Мінінфраструктури підтвердило затримання міністра розвитку громад Лозинського через розкрадання бюджетних коштів

НАБУ провело обшуки та затримало заступника міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Василя Лозинського — "Українська правда" з посиланням на джерела серед правоохоронців та в Кабміні.

Міністерство інфраструктури України підтвердило затримання Національним антикорупційним бюро заступника міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Василя Лозинського.

У відомстві заявили, що його звільнять :

 Сьогодні стало відомо про затримання Василя Лозинського в.о. Міністра розвитку громад та територій України через розкрадання бюджетних коштів.
За інформацією ЗМІ НАБУ провело обшуки та затримали заступника міністра. Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України надає повне сприяння слідству.
Василь Лозинский буде звільнений із займаної посади. Відповідне розпорядження щодо підготовки необхідних документів вже надано Віце-премʼєр-міністром з відновлення України Олександром Кубраковим.


Там послалися на публікацію у ЗМІ та не навели деталей.

Раніше Українська правда повідомила, що Лозинського затримала у справі про розкрадання бюджетних коштів. За словами журналіста Михайла Ткача, йдеться про хабар у розмірі $400 тисяч. Мініфраструктури обіцяє звільнити посадовця з посади.

«Відповідне розпорядження щодо підготовки необхідних документів вже надано віце-премʼєр-міністром з відновлення України Олександром Кубраковим», — заявили у відомстві.

Новина доповнюється

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України