Новини

Розповім Про Те, Як Мене Сьогодні Намагалися Нагріти Шахраї З #OLX

Друзі, коротко розповім про ті, як мене сьогодні намагалися нагріти шахраї з #OLX. Вперше зіткнувся з такою схемою, можливо комусь буде корисно.

Ніщо не віщувало біди…

Дзвонить мені покупець на ноутбук, каже, що йому все подобається, але приїхати і забрати особисто не може. Обіцяє перевести гроші на карту і відправити кур’єра забрати товар.

Цілий день він мусолит мені мізки, і в підсумку на телефон приходити заповітна SMS, що ваш рахунок поповнено на 8500 грн. Через хвилину клієнт телефонує і каже, що кур’єр вже приїхав на сірому ланосі і чекає під під’їздом.

Я кажу, що вийду через 10 хвилин, так як хочу перевірити баланс ще в приват24. Заходжу в систему, а ніяких грошей на рахунку немає.

Чувак дзвонить і квапить, мовляв простий кур’єра потрібно оплачувати, а гроші він переклав і вимагає товар. Я кажу, що грошей немає, або вони ще не дійшли.

Він натякає, що варто зателефонувати за номером, з якого прийшла SMS та служба підтримки in Box (якийсь типо термінал з якого він поповнював) підтвердить мені, що платіж пройшов. Дивлюся номер з якого прийшла SMS — а він звичайний: +38 091 996 80 51

Попросивши настирного покупця надіслати мені копію або фото квитанції про оплату. Сам подзвонив в приват за номером 3700 і переконався, що дійсно ніяких грошей мені не надходило і проблем з моїм банком немає. Минуло вже 5 годин, а покупець досі не надіслав мені копію квитанції і не поспішає повертати назад свої «чесно надіслані гроші».

А адже міг я як дурень повірити ЅМЅке фальшивої і віддати ноутбук «кур’єра», який відвіз би його на радіоринок 🙁

PS: а мій корпоративний звір продовжує шукати нового власника і адекватного покупця. Якщо цікаво — всі деталі тут: https://www.olx.ua/…/lenovo-t430s-i5-3320m-2-60-ghz-8gb-240…

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України