Новини з Австрії

Право-популісти в Австрії хочуть здобути політичний рейтинг через петицію проти податку на суспільне телебачення

З цією петицією право-популістична партія Австрії FPÖ виступила проти запланованого на 2024 рік податку для ORF. За їхніми словами, у мовника проблеми не з прибутками, а з витратами.

У зв’язку із запланованим збором з усіх домогосподарств, який має забезпечити фінансування ORF, FPÖ виходить на барикади. Як і у випадку з попередньою моделлю у вигляді плати за GIS, FPÖ також займав негативну позицію. У прес-релізі генеральні секретарі Міхаель Шнедліц та Крістіан Хафенекер прорекламували петицію, запущену FPÖ. Під заголовком «Ні – обов’язковому податку ORF. Так — об’єктивності та ощадливості!» можна підтримати петицію із вівторка.

«Все більше і більше австрійців не можуть дозволити собі жити коштом через абсолютно помилкову політику ÖVP, «зелених» та SPÖ. Тепер цей «каральний податок ORF» загрожує стати наступним чорно-зелено-червоним ударом по їхнім гаманцям. Ми, Партія свободи, говоримо чітке «ні» цій обдираловці та запрошуємо всіх громадян підписати нашу петицію».

Право-популісти FPÖ невдоволені тим, що нова модель призведе до того, що понад чотири мільйони людей будуть зобов’язані платити збір на користь ORF замість нинішніх 3,3 мільйонів GIS платників. Це збільшить прибуток мовника на 18 відсотків і складе близько 800 мільйонів євро на рік. На думку FPÖ, пишні зарплати керівників ORF, розкішні пенсії та гріховно дорогі золоті парашути показують, що ORF має не проблему доходів, а проблему витрат.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України