Авторські статтіДуховне

Британські урядовці виступили проти вживання терміну “вагітна жінка”

Вони пропонують замінити його на «вагітна людина», тому що, за їх словами, народжують не тільки жінки, але і так звані трансгендери — жінки, які вирішили стати чоловіками. Щоби виглядати по-чоловічому, вони починають вживати гормони. Вже відомі випадки, коли, перебуваючи у гей-парі, на деякий час припиняють вживати гормони, аби завагітніти і народити.

Питання про зміну термінів «вагітна жінка» на «вагітна людина» виникло під час обговорення Міжнародної конвенції громадських і політичних прав ООН.

Отець Роман Лаба OSPPE, доктор богослов’я, делегат Генерала паулінів в Україні, коментує для CREDO це повідомлення:

— Коли ми приглянемося до Божої теології створіння, то помітимо, що Бог творячи, відділяє, відокремлює, надаючи ідентичність тому чи іншому створінні. Перш ніж Бог назвав «день», днем він відділив його від ночі. Води відділяє від суші і називає збірник вод – морями (Бут 1). Творячи людину на свій образ і на свою подобу, творить їх чоловіком і жінкою – різними. І саме різні «чоловік» і «жінка» об’єднуються і стають одним тілом (Бут 2).

Зворотну дію має гріх, а відповідно і лукавий. Коли світ грішить і земля вже цього не витримує, то «води верхні» змішуються з «водами нижніми» і настає всесвітній потоп. Лукавий прагне все змішати, бо тоді кожне творіння втрачатиме свою ідентичність і відходитиме від первісного Божого плану.

Так відбувається і сьогодні. Одним із інструментів, який використовує сатана, є гендерна ідеологія, яка, представляє себе під маскою різноманіття, але має на меті одне – зруйнувати на рівні суспільного і культурного мислення будь-яку різницю між чоловіком і жінкою. Саме в такому ключі потрібно розуміти заклик британських урядовців, які виступили проти вживання терміну «вагітна жінка», оскільки він виключає трансгендерів, які також народжують дітей.

Мета лукавого очевидна – довести людське суспільство до такого стану, щоб воно взагалі перестало думати родинними категоріями. Довести людство до такого рівня, щоб воно забулося слова «чоловік» і «жінка» «батько», і «матір» (вже в деяких країнах в офіційних документах не вживається термінів «батько» і «матір», лише «родитель 1» і «родитель 2»). Чому? Тому що першою родиною, першою спільнотою любові є сам Бог у Пресвятій Трійці: Отець і Син і Святий Дух, які уділяють себе один одному у цілковитому дарі. Знищити родину – це забрати в людини будь який фундамент віри в Бога, а відповідно перекреслити в ній перспективу життя вічного.

На цю гідну пекла мету лукавий і середовище, яке є під його впливом, кидають величезні ресурси і величезні фінанси. Одним із найбільших ідеологів і спонсорів подібних ініціатив, з якою виступили британські вчені, є Джордж Сорос і його фонди «Відкритого суспільства» (open society foundation). В 2013 році Сорос пожертвував 525 тисяч доларів для групи  «Justice at Stake», яка займається проблемами пропаганди особливого відношення судів до людей, з ЛГБТ-середовища. Це дозволило просувати гендерну ідеологію під захистом правового поля США. В Україні ЛГБТ-організації є найбільшими отримувачами грантів фондів цього мультимільярдера. Лише в 2016 році всеукраїнська благодійна організація «Точка опори» отримала 2,74 мільйона гривень від Сороса для ЛГБТ–проектів.

Окрім армії християнських заступників, які мають постійно чинити молитовний опір, дуже важливі християнські ініціативи на суспільному рівні, такі як «Марш родин», а також різного характеру круглі столи, форуми, конференції.

І останнє… Бог завжди виходить ПЕРЕМОЖЦЕМ попри чисельність і грошовий ресурс «цього світу».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.