Християн Буркіна-Фасо не залякають

Надзвичайні заходи безпеки та спеціальний захист поліції супроводжували святкування пастирок у Буркіна-Фасо. Так було, серед інших, у Дабло, де в травні ісламські джихадисти вбили священника та п’ятьох вірних під час Літургії.

Для нас вони є мучениками і дають нам сили жити вірою щодня і не боятися, – сказав священник парафії у Буркіна-Фасо. О. Олів’є Ломпо наголошує, що кривавий напад на церкву призвів до розсіювання громади. Багато християн покинули село і разом із сім’ями знайшли притулок у великих містах, в основному при католицьких місіях. – Це страждання зміцнило нашу віру. Люди самі просили, щоб винятково урочисто святкувати Різдво, – каже о. Ломпо.

Ми не втрачаємо надії. Ці спільні святкування Різдва є для нас великою перемогою віри, показують, що наші християни не є залякані. Звичайно, є побоювання, оскільки напад ісламістів може статися у будь-який час, але ми довіряємо себе Богові, який є Господом життя. Драма, яку пережила наша громада в Дабло, зміцнила її. Упродовж останніх місяців я часто бачив, як люди приходили під церкву і перед нею публічно молилися, бажаючи проявити свою віру. Нас не вдалося перемогти. З періоду страждань виходимо зміцнені духовно, мужні вірою, яка зросла під час випробування.

Ситуація в Буркіна-Фасо досі дуже напружена. Напередодні Різдва в терористичному нападі на військову базу загинули 35 цивільних, переважно жінки, та 7 солдатів. За цим стоять ісламські терористи. Під час святкування Різдва біля церков та місць культу по всій країні посилили заходи безпеки.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh