Ненависть з боку російських пропагандистів до Порошенка – найкращий стимул, щоб нація підтримала нашого президента в 2019 році

На російських телеканалах вчора за підсумками тижня в новини заявили, практично дослівно, про те, що «прагнення Порошенко отримати підтримку народу для проходження на другий президентський термін – є життєво згубним для країни». До такого висновку прийшли в пропагандистському офісі Кремля, який озвучили Кисельов і Ко. Про це у своєму блозі пише український політичний експерт Павло Нусс.

Він відзначає, це означає лише одне, про що вже сказано десятки разів – головним пріоритетом Москви в короткостроковій перспективи зробити все можливе для: або повалення президента Порошенко, або привід до влади в Україні лояльний до Кремля режим.

Павло Нусс висловив упевненість, що «висновок» російських пропагандистів, в тому числі, і той самий стимул, щоб нація підтримала президента Порошенко в 2019 році, тім самим підтвердивши прагнення України продовжити обраний нами курс «#ГетьВідМоскви». Аналітик додав, що в Москві вже напевно визначилися з кандидатом в президенти країни, яку вони готові всіляко підтримати.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh