Новини

Ненависть з боку російських пропагандистів до Порошенка – найкращий стимул, щоб нація підтримала нашого президента в 2019 році

На російських телеканалах вчора за підсумками тижня в новини заявили, практично дослівно, про те, що «прагнення Порошенко отримати підтримку народу для проходження на другий президентський термін – є життєво згубним для країни». До такого висновку прийшли в пропагандистському офісі Кремля, який озвучили Кисельов і Ко. Про це у своєму блозі пише український політичний експерт Павло Нусс.

Він відзначає, це означає лише одне, про що вже сказано десятки разів – головним пріоритетом Москви в короткостроковій перспективи зробити все можливе для: або повалення президента Порошенко, або привід до влади в Україні лояльний до Кремля режим.

Павло Нусс висловив упевненість, що «висновок» російських пропагандистів, в тому числі, і той самий стимул, щоб нація підтримала президента Порошенко в 2019 році, тім самим підтвердивши прагнення України продовжити обраний нами курс «#ГетьВідМоскви». Аналітик додав, що в Москві вже напевно визначилися з кандидатом в президенти країни, яку вони готові всіляко підтримати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.