Авторські статті

З наступним президентом який пропагує «новий курс», Путін готовий сідати за стіл переговорів – блогер

Сьогодні у Кривому Розі були помічені біг-борди, на яких зображені обличчя Юлії Тимошенко, Володимира Путіна і Віктора Медведчука, також зображено герб Росії і Кремль. Мабуть, поки що невідомий автори і замовники цієї реклами хотіли натякнути на проросійськість пані Тимошенко, а точніше на її міцні зв’язки минулого з оточенням Путіна. Сама ж Тимошенко не новачок у політиці і не вперше бере участь в президентській гонці, ось тільки в своїй риториці вперше за роки незалежності України заявила про можливість федералізації країни. Цю ідею вперше озвучили саме в Москві, а потім її підхопив «Український вибір» Медведчука.

Коментуючи таку рекламу, політичний аналітик Павло Нусс зазначив, що, враховуючи вчорашні заяви Володимира Путіна в Сочі на форумах «Валдай», саме з цією «новою владою», що пропагує «новий курс», він готовий сідати за стіл переговорів і, нарешті, домовлятися.

За словами аналітика, насправді, Москва ставити на прихід в Україну режиму капітулянтів, яких уособлює Юлія Тимошенко. Криворіжці, цілком може бути, що місцевий середній клас, молодці, що витрачають гроші на просвітницьку роботу серед населення, на яке розраховує трійця Тимошенко-Путін-Медведчук.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.