Авторські статті

Нусс: Дуже скоро Богдан буде змушений піти у відставку

Політичний аналітик Nuss Pavlo у своєму блозі пише про те, що зовсім не просто так заходів Києва Віталій Кличко у США провів зустріч з екс-мером Нью-Йорка, особистим адвокатом президента США Трампа Рудольфом Джуліані.

На думку політичного аналітика, тепер, що називається глава Офісу президента Богдан на гачку і в тупиковому становищі, але таке становище триватиме не довго, дуже скоро Богдан буде змушений піти у відставку. Павло Нусс вважає, що в Офісі президента за старою звичкою спробують перехитрити американців, добудувавши Богдана близько десь, але і це не прокотить.

Аналітик нагадує, Віталій Кличко заявивши, що глава СП Андрій Богдан намагався поставити над Києвом «смотрящими» Андрея Вавріша і Олександра Ткаченка, з яким заходів повинен був узгоджувати свої дії. Після, буквально вчора, Богдан спробував спростувати заяву Кличко, але у нього це, м яко кажучи, не вийшло. Ситуація явно вийшла на рівень вище, і вона, звичайно ж, вимагає дозвіл. Мер Києва веде себе, як незалежний політик, захищаючи право Києва на самоврядування – він пішов на відкритий протест проти нав’язування кураторами міста «слуг народу» – скандального забудовника Андрея Вавриша або підлеглого олігарха Коломойського – гендиректора «1+1» Олександра Ткаченка.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України