Авторські статті

Критика керівництва ГПУ до приходу Луценка була неможливою, – блогер

Начальник департаменту спецрозслідувань Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк заявив, що, на його думку, дії генпрокурора Луценко просто-таки дискредитують прокуратуру. Коментуючи заяву Горбатюка, український політичний аналітик Павло Нусс зазначив, що при цьому сам Горбатюк не вважає, що слабким розслідуванням справи Майдану не дискредитує свій департамент і все, як би нічого.

Павло Нусс зазначає, що нескладно згадати, скільки Генпрокурор вимагав від Горбатюка реальних показників по довіреній йому справі. Саме Горбатюк «відає» або правильніше сказати «розслідує» справу Майдану. За словами аналітика, щодо самого заяви підлеглого Юрія Луценка Горбатюка можна сказати, що крім того, що саме воно є яскравим прикладом істотних демократичних змін у самій системі ГПУ, з приходом Луценка в ГПУ справи проти ОЗУ Януковича і боротьба з корупцією значно активізувалися, і цей факт заперечити неможливо.

За словами аналітика, заява Горбатюка – це чергова атака на генерального прокурора. «Ви могли б собі уявити критику на адресу попередніх генеральних з боку своїх підлеглих? Я ні! Це було неможливим. І сам Горбатюк, працюючи при всіх владах не міг собі дозволити критикувати своє керівництво», – резюмував Павло Нусс.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.