Життя

Нумерологічний прогноз для народжених 19-го лютого

Люди, народжені 19 лютого, відрізняються своєю цілеспрямованістю і наполегливістю в досягненні бажаного

19 ЛЮТОГО

Люди, народжені 19 лютого, відрізняються своєю цілеспрямованістю і наполегливістю у досягненні бажаного. Їх завдання — творення, поширення знань, добра, любові, тепла і краси для великої кількості людей ( в малій групі це призводить до контролю). Ці люди наділені сильною уявою, якщо їх зацікавить якась ідея, то своєю енергією і прагненням рухатися до мети вони здивують всіх навколо.

Вони рано розуміють, що для них важливо в житті і яких успіхів хочуть досягти — починають швидко дорослішати і брати відповідальність за своє життя. Життєстійкість і стресостійкість -одні з головних рис їх характеру, вміють вистояти і знайте рішення в найскладніших ситуаціях і завданнях. У них практичний і тверезий погляд на життя –завжди і скрізь намагаються ставити перед собою безліч важкодосяжних цілей. Чутливість проявляється у них романтичністю, тягою до подорожей і пригод. Вони раціональні -навіть перед поїздкою, надавати собі набір цілей, яких повинні досягти. Їх вроджена комунікабельність дозволяє привернути до себе або зібрати за інтересами величезна кількість людей. Вони ті, хто надає впевненість і розуміння, що все можливо( навіть рецепти роздають)). Вони позитивні, рідко впадають у відчай і меланхолію.

В той момент, коли вони вирішать, що пора починати або продовжувати рух до наміченого, їм нічого не має заважати, жодні умовності. Також вони можуть різко змінити свій стиль та імідж і цим здивувати оточуючих. Їх команда або їх постійні колеги повинні бути готові до будь-яких сюрпризів з боку цих людей.

Народжені 19 лютого, отримують задоволення при створенні чогось нового і діляться своєю думкою про речі, які змогли їх чимось зацікавити( особливо, якщо це перевірено ними особисто).Проте їм варто стримувати свою довірливість, бути обережними з партнерами по бізнесу, перевіряти все власними руками й очима. На тлі подолання труднощів і життєвих перешкод може виникнути якесь байдужість, якого варто остерігатися. Їм важливо пам ” ятати, що залежність від роботи не завжди є вірним вибором на шляху до успіху. Можна спробувати відсторонитися від якогось обсягу справ, навчитися приймати допомогу ззовні, і дозволити життя йти своєю чергою Рада: намагайтеся зберігати чутливість і не бійтеся своїх емоцій, якими б вони не були. Своїми успіхами вони багато в чому пов’язані зобов’язаннями своїм близьким і друзям, їх моральної підтримки і теплоти.

Для жінок, народжених 19 лютого, поворотним і дуже значущою подією стає народження дітей. Їх життєвий фокус змінюється кардинально. Їх вразливість, сентиментальність, романтика і творчість починають проявлятися в повну силу. Можливий перекіс — дитина стає головним сенсом і на нього спрямовано всі увагу ( що веде до залюблености))) Але все ж таким жінкам не можна забувати про важливість їх соціальної реалізації — сімейне царство замало:).

ПОРАДА

Необхідно напрацьовувати терпіння.

Не звалювати на себе всю роботу — навчитися просити про допомогу і делегувати повноваження.

Для жінок: працюйте над своєю жіночністю, плавністю, розслабленням і м’яка якістю.

НУМЕРОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ 2018 РОКУ ДЛЯ НАРОДЖЕНИХ 19 ЛЮТОГО

Рік стрімких змін, росту, розвитку і розширення ваших можливостей. Доведеться приймати рішення, на які ви раніше не вирішувалися — не було сміливості робити вибір. Покажіть, на що ви здатні, часу на роздуми не буде. Особистісний ріст підкріплюється нової відповідальністю і випробуваннями.

Це час змін, відкритість, спілкування. Виявляйте живий інтерес до життя, збагачуйтеся новим досвідом, накопичуйте знання, які знадобляться вам в майбутньому. Реалізуйте свої можливості. Можете ризикнути і значно просунутися вперед. Ризик виправданий — ось ритм цього року. Ви неодмінно зіткнетеся з необхідністю вибору, що вимагає швидкої реакції. Проявіть при цьому мудрість і розсудливість.

Ймовірно, ви зміните роботу або розширите розпочаті проекти, охопивши нові області, або откроите вихід на міжнародний рівень. Використовуйте нові підходи, адаптуйтеся до змін. Про стандартні рішення доведеться на якийсь час забути. Це рік заявити про себе, свої досягнення. Не соромтеся частіше і голосніше хвалити себе. Пріоритетним у цьому році буде все, що пов’язано з інформацією і зв’язку обов’язками — можливо, спливе наклеп, обмани або інформація з минулого, яку ви так хотіли отримати. З’єднання бути можливості подорожувати, відчути нові яскраві емоції хвилюючих вражень.

Час сприятливий для зміни місця проживання, зустрічі вірного друга, нового роману, набуття знайомих, які підтримають ваші нові ідеї та інтереси. Однак будьте обережні, постарайся все-таки не втрачати голови.

Ті, хто народився в 1953, 1962, 1971, 1980, 1989, 1998 роках до червня місяця не починати нові важливі справи, не оформляти значущих документів і не робити великі покупки. Цей період важливий для перегляду справ, які довго перебувають в застої. Допоможіть тим, хто потребує вашої уваги та допомоги.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України