Нумерологічний прогноз для народжених 18-го лютого

Люди, народжені 18 лютого, завжди готові запропонувати багато ідей, якими щедро діляться — що бувають і нав’язують їх, якщо є величезне бажання швидше реалізувати.

18 ЛЮТОГО

Люди, народжені 18 лютого,завжди готові запропонувати багато ідей, якими щедро діляться — що бувають і нав’язують їх, якщо є величезне бажання швидше реалізувати. Вони й самі мають достатня енергії і розуміння для їх втілення,але бажання зробити швидше не зациклюючись на деталі — їх приваблює більше. Вони не сильно заглиблюються в подробиці справи, і сприймають всю картину цілком. Збираючись прийняти важливе рішення, враховують думку шкірного учасника. Ніколи не підуть проти своїх принципів, і всі їхні вчинки підкоряються їхнім переконанням. Свої духовні цінності смороду надавати вище матеріальної вигоди. Народжені в цей день своєю поведінкою, мисленням, інтересами завжди виділяються із загальноприйнятих стереотипів і схем. Саме це робить їх справжніми новаторами і реформаторами — смороду ті, хто принесе в світ щось нове.

Тим, які Народилися 18 лютого дуже важливо вибудувати рівні відносини з батьківською сім’я сім’єю та родичами, їм важливо поліпшити якість відносин у власній родині. Часто багато хто з них погано орієнтуються в побутових питаннях ( вважають справою негідною уваги) не вміють вести домашнє господарство, розумно розпоряджатися грошима або іншими цінностями. Саме це є зоною конфліктності з близькими людьми. Іноді у цих людей виникають проблеми з емоційністю і проявом теплих почуттів по відношенню до близьких людей. У такому випадку вони будуть або уникати брати на себе відповідальність за когось, намагатися ні про кого піклуватися, або ж взагалі можуть спробувати сховатися, закритися від цієї реальності, граючи роль холодного і байдужого до всього людини. Для відносин, які вони для себе визначили як непотрібні, вони не пожертвують своїм годиною або, тим більше, своїми принципами.

Народилася 18 лютого варто врівноважити дві речі – високі цілі, гідні досягнення, і заняття звичними, повсякденними справами, що потребують часу. Так вони досягнуть більшого. Якщо ж вони постійно будуть шукати запасний вихід із ситуацій, не вміючи взяти під контроль свої емоції, щастя та благополуччя така поведінка не призведе. Їх важлива задача – виробити твердість і силу волі, щоб доводити до кінця розпочаті справи, а також зберігати свою чутливість, яка допоможе їм проявити свої творчі таланти ( часто це пов’язано з роботою зі словом). Така стратегія буде сприяти успішній самореалізації народжених в цей день.

ПОРАДА

Виявити та опрацювати свої страхи і фобії.

Концентрувати думки на тому, що хочете отримати, а не на тому, чого боїтеся.

Навчіться прощати і приймати ( інша думка, людей такими як вони є тощо) і довіряти( зняти підозрілість і невпевненість)

ГОЛОВНІ АСПЕКТИ 2018 РОКУ ДЛЯ НАРОДЖЕНИХ 18 ЛЮТОГО

ЧАС ОРГАНІЗОВАНОСТІ І ПРАКТИЧНОСТІ Рік наполегливої праці. Настав час ґрунтовно взятися за справи, сконцентрувати енергію. Присвятіть себе повністю роботі і досягнення мети. Не втрачайте можливості з’єднання їздити у відрядження, взяти на себе додаткову роботу або складний проект. Справи і зобов’язання, відкладені в довгий ящик, вимагатимуть дозволу.

Саме годину закінчити ремонт, оформити розлучення або відвідати родичів, а також переглянути деякі плани. Гарний час для покупки власності або перебудови будинку, укладення шлюбу і народження дітей — всього того, що приносити спочатку багато клопоту, але у перспективи створює в житті щось дуже важливе і довговічне. Підтримуйте друзів, дбайте про сімю. Ваші зусилля будуть з вдячністю оцінені.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh