Життя

Нумерологічний прогноз для народжених 18-го лютого

Люди, народжені 18 лютого, завжди готові запропонувати багато ідей, якими щедро діляться — що бувають і нав’язують їх, якщо є величезне бажання швидше реалізувати.

18 ЛЮТОГО

Люди, народжені 18 лютого,завжди готові запропонувати багато ідей, якими щедро діляться — що бувають і нав’язують їх, якщо є величезне бажання швидше реалізувати. Вони й самі мають достатня енергії і розуміння для їх втілення,але бажання зробити швидше не зациклюючись на деталі — їх приваблює більше. Вони не сильно заглиблюються в подробиці справи, і сприймають всю картину цілком. Збираючись прийняти важливе рішення, враховують думку шкірного учасника. Ніколи не підуть проти своїх принципів, і всі їхні вчинки підкоряються їхнім переконанням. Свої духовні цінності смороду надавати вище матеріальної вигоди. Народжені в цей день своєю поведінкою, мисленням, інтересами завжди виділяються із загальноприйнятих стереотипів і схем. Саме це робить їх справжніми новаторами і реформаторами — смороду ті, хто принесе в світ щось нове.

Тим, які Народилися 18 лютого дуже важливо вибудувати рівні відносини з батьківською сім’я сім’єю та родичами, їм важливо поліпшити якість відносин у власній родині. Часто багато хто з них погано орієнтуються в побутових питаннях ( вважають справою негідною уваги) не вміють вести домашнє господарство, розумно розпоряджатися грошима або іншими цінностями. Саме це є зоною конфліктності з близькими людьми. Іноді у цих людей виникають проблеми з емоційністю і проявом теплих почуттів по відношенню до близьких людей. У такому випадку вони будуть або уникати брати на себе відповідальність за когось, намагатися ні про кого піклуватися, або ж взагалі можуть спробувати сховатися, закритися від цієї реальності, граючи роль холодного і байдужого до всього людини. Для відносин, які вони для себе визначили як непотрібні, вони не пожертвують своїм годиною або, тим більше, своїми принципами.

Народилася 18 лютого варто врівноважити дві речі – високі цілі, гідні досягнення, і заняття звичними, повсякденними справами, що потребують часу. Так вони досягнуть більшого. Якщо ж вони постійно будуть шукати запасний вихід із ситуацій, не вміючи взяти під контроль свої емоції, щастя та благополуччя така поведінка не призведе. Їх важлива задача – виробити твердість і силу волі, щоб доводити до кінця розпочаті справи, а також зберігати свою чутливість, яка допоможе їм проявити свої творчі таланти ( часто це пов’язано з роботою зі словом). Така стратегія буде сприяти успішній самореалізації народжених в цей день.

ПОРАДА

Виявити та опрацювати свої страхи і фобії.

Концентрувати думки на тому, що хочете отримати, а не на тому, чого боїтеся.

Навчіться прощати і приймати ( інша думка, людей такими як вони є тощо) і довіряти( зняти підозрілість і невпевненість)

ГОЛОВНІ АСПЕКТИ 2018 РОКУ ДЛЯ НАРОДЖЕНИХ 18 ЛЮТОГО

ЧАС ОРГАНІЗОВАНОСТІ І ПРАКТИЧНОСТІ Рік наполегливої праці. Настав час ґрунтовно взятися за справи, сконцентрувати енергію. Присвятіть себе повністю роботі і досягнення мети. Не втрачайте можливості з’єднання їздити у відрядження, взяти на себе додаткову роботу або складний проект. Справи і зобов’язання, відкладені в довгий ящик, вимагатимуть дозволу.

Саме годину закінчити ремонт, оформити розлучення або відвідати родичів, а також переглянути деякі плани. Гарний час для покупки власності або перебудови будинку, укладення шлюбу і народження дітей — всього того, що приносити спочатку багато клопоту, але у перспективи створює в житті щось дуже важливе і довговічне. Підтримуйте друзів, дбайте про сімю. Ваші зусилля будуть з вдячністю оцінені.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України