Життя

Нумерологічний прогноз для народжених 13-го лютого

Люди,народжені 13 лютого, наповнені енергією, яка часто фонтанує всередині, не знаходячи виходу.

13 ЛЮТОГО

Люди,народжені 13 лютого, наповнені енергією, яка часто фонтанує всередині, не знаходячи виходу. Їм в обов’язковому порядку необхідно чимось займатися, будь то виконання роботи по дому, активний відпочинок або робочий процес. Навіть в рутині вони діють активно і імпульсивно, а не нудно і монотонно. Смороду не здатні сидіти на місці, їм важко зосередитися на чомусь одному. Вони запросто можуть собі дозволити змінити своє рішення в самий останній момент, переключатися з однієї діяльності на іншу, яка привернула їхню увагу і стала тут і зараз більш цікавою для них.Безсумнівно така поведінка дратує інших людей, але довго злитися на них просто неможливо: вони викрутяться з будь делікатній ситуації, використовуючи своє чудове почуття гумору і завидну чарівність.Вони дуже відкриті і готові підтримати інших.

Народжені 13 лютого, раціоналистичні, не обдаровані багатою уявою, але практичні і працьовиті. Хоча самі вони не мають творчих поривів, але вміють керувати творчими людьми, групуючи їх за своїм розсудом і використовуючи їх талант. В якості адміністраторів та організаторів смороду досягають хороших успіхів. Ці люди наділені високим почуттям обов’язку, люблять справедливість, цінують матеріальну сторону життя і завжди прагнуть до стабільності і достатку. Вони часто випробовують стреси, можуть бути метушливими, нервувати, впадати в нудьгу і хандрити.

В житті вони не надто щасливі, хоча багато трудяться, нерідко на їх голову звалюються нещастя і невдачі. Але вони мужньо долають перешкоди, в цьому плані їх терпінню ніколи не настає межа. Якщо в житті таких людей трапляються труднощі, то не завжди їм вдається з ними впоратися відразу — можливий занепад і апатія, що веде до деградації особистості( частіше такі ситуації проживаю чоловіки, так як їм важко зрозуміти і впоратися з емоціями). Жінки, народжені 13 лютого, свій спектр емоцій більше спрямовують на створення та підтримку.

Тільки через боротьбу з собою, через зміну характеру, образу думок смороду зможуть прийти до добробуту. Якщо ж вони зможуть змінити якість свого життя, то будуть активно допомагати іншим вирішувати їхні критичні питання.Допомагати людям змінюватися, витягувати уроки з труднощів, відпускати старе, руйнувати завислі ситуації і показувати людям шлях змін — це їхня місія. Вони будуть діяти таким чином, незважаючи на область діяльності, в якій вони отримують свою матеріальну стабільність.

Народилася 13 лютого, подобається бути в центрі уваги, для чого вони використовують безліч хитрощів: від яскравою, помітною одягу і невинного флірту до розповідей про своє життя. Їм дійсно дуже важлива увага, часом створюється враження, що це справжня залежність, вони не люблять самотності і, залишившись наодинці з самими собою, тривалий час можуть впасти в депресію.

ПОРАДА

Працювати над різкістю і безкомпромісністю по відношенню до інших.
Не розпилюватися на безліч справ відразу, навчитися концентруватися на актуального і головне.
Починаючи справи, доводити їх до кінця.
З легкістю розлучатися зі старим.

ГОЛОВНІ АСПЕКТИ 2018 РОКУ ДЛЯ НАРОДЖЕНИХ 13 ЛЮТОГО

ЧАС ВИЗНАННЯ

Час затвердження та одержання результатів праці попередніх років. Відчуйте вашу силу і зрілість, оцініть свій життєвий досвід. Вирішіть всі спірні справи і справи, пов’язані з правом, укладайте договори, оформляйте документи. Саме час впритул зайнятися кар’єр єрою. Зараз є на це і сили, і бажання. Намагайтеся бачіті в кожній проблемі потенційну можливість самоствердження, джерело цінного досвіду. Цей рік, як свого роду іспит — багато чого буде залежати від вашої особистої психологічної сили, чарівності й уміння залучити інших людей на свою сторону. Все створене показує ваш успіх у житті.

Можете вступити в шлюб або легалізувати існуючі зв’язки. Несприятливі моменти: розлучення, довго не вирішуються справи, провали вказують на ті області, в яких ви вели себе негідно протягом минулих років. Намагайтеся бачити в кожній проблемі потенційну можливість самоствердження, джерело цінного досвіду. Добре вкладати гроші, змінювати роботу, створити імідж, який відповідає вашому рівню досягнення і успіху. Рік сприятливий для настання довгоочікуваної вагітності, навіть якщо раніше були проблеми із зачаттям і виношуванням дитини.

Будьте впевнені в собі — для вас немає нічого неможливого!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України