Нумерологічний прогноз для народжених 13-го лютого

Люди,народжені 13 лютого, наповнені енергією, яка часто фонтанує всередині, не знаходячи виходу.

13 ЛЮТОГО

Люди,народжені 13 лютого, наповнені енергією, яка часто фонтанує всередині, не знаходячи виходу. Їм в обов’язковому порядку необхідно чимось займатися, будь то виконання роботи по дому, активний відпочинок або робочий процес. Навіть в рутині вони діють активно і імпульсивно, а не нудно і монотонно. Смороду не здатні сидіти на місці, їм важко зосередитися на чомусь одному. Вони запросто можуть собі дозволити змінити своє рішення в самий останній момент, переключатися з однієї діяльності на іншу, яка привернула їхню увагу і стала тут і зараз більш цікавою для них.Безсумнівно така поведінка дратує інших людей, але довго злитися на них просто неможливо: вони викрутяться з будь делікатній ситуації, використовуючи своє чудове почуття гумору і завидну чарівність.Вони дуже відкриті і готові підтримати інших.

Народжені 13 лютого, раціоналистичні, не обдаровані багатою уявою, але практичні і працьовиті. Хоча самі вони не мають творчих поривів, але вміють керувати творчими людьми, групуючи їх за своїм розсудом і використовуючи їх талант. В якості адміністраторів та організаторів смороду досягають хороших успіхів. Ці люди наділені високим почуттям обов’язку, люблять справедливість, цінують матеріальну сторону життя і завжди прагнуть до стабільності і достатку. Вони часто випробовують стреси, можуть бути метушливими, нервувати, впадати в нудьгу і хандрити.

В житті вони не надто щасливі, хоча багато трудяться, нерідко на їх голову звалюються нещастя і невдачі. Але вони мужньо долають перешкоди, в цьому плані їх терпінню ніколи не настає межа. Якщо в житті таких людей трапляються труднощі, то не завжди їм вдається з ними впоратися відразу — можливий занепад і апатія, що веде до деградації особистості( частіше такі ситуації проживаю чоловіки, так як їм важко зрозуміти і впоратися з емоціями). Жінки, народжені 13 лютого, свій спектр емоцій більше спрямовують на створення та підтримку.

Тільки через боротьбу з собою, через зміну характеру, образу думок смороду зможуть прийти до добробуту. Якщо ж вони зможуть змінити якість свого життя, то будуть активно допомагати іншим вирішувати їхні критичні питання.Допомагати людям змінюватися, витягувати уроки з труднощів, відпускати старе, руйнувати завислі ситуації і показувати людям шлях змін — це їхня місія. Вони будуть діяти таким чином, незважаючи на область діяльності, в якій вони отримують свою матеріальну стабільність.

Народилася 13 лютого, подобається бути в центрі уваги, для чого вони використовують безліч хитрощів: від яскравою, помітною одягу і невинного флірту до розповідей про своє життя. Їм дійсно дуже важлива увага, часом створюється враження, що це справжня залежність, вони не люблять самотності і, залишившись наодинці з самими собою, тривалий час можуть впасти в депресію.

ПОРАДА

Працювати над різкістю і безкомпромісністю по відношенню до інших.
Не розпилюватися на безліч справ відразу, навчитися концентруватися на актуального і головне.
Починаючи справи, доводити їх до кінця.
З легкістю розлучатися зі старим.

ГОЛОВНІ АСПЕКТИ 2018 РОКУ ДЛЯ НАРОДЖЕНИХ 13 ЛЮТОГО

ЧАС ВИЗНАННЯ

Час затвердження та одержання результатів праці попередніх років. Відчуйте вашу силу і зрілість, оцініть свій життєвий досвід. Вирішіть всі спірні справи і справи, пов’язані з правом, укладайте договори, оформляйте документи. Саме час впритул зайнятися кар’єр єрою. Зараз є на це і сили, і бажання. Намагайтеся бачіті в кожній проблемі потенційну можливість самоствердження, джерело цінного досвіду. Цей рік, як свого роду іспит — багато чого буде залежати від вашої особистої психологічної сили, чарівності й уміння залучити інших людей на свою сторону. Все створене показує ваш успіх у житті.

Можете вступити в шлюб або легалізувати існуючі зв’язки. Несприятливі моменти: розлучення, довго не вирішуються справи, провали вказують на ті області, в яких ви вели себе негідно протягом минулих років. Намагайтеся бачити в кожній проблемі потенційну можливість самоствердження, джерело цінного досвіду. Добре вкладати гроші, змінювати роботу, створити імідж, який відповідає вашому рівню досягнення і успіху. Рік сприятливий для настання довгоочікуваної вагітності, навіть якщо раніше були проблеми із зачаттям і виношуванням дитини.

Будьте впевнені в собі — для вас немає нічого неможливого!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh