Техно

Nvidia відтворили посадку на Місяць з допомогою відеокарт серії RTX

Теоретично, оцифровка новою технологією доводити автентичність висадки

П’ять років тому дизайнери Nvidia випробували свою технологію RTX на історичному подію, створивши поліпшену копію висадки «Аполлона-11» на Місяць. Суть акції полягала у використанні нової технології моделювання освітлення, яка змогла б розвіяти міфи скептиків. Так, якщо висадка була б монтажем, то RTX некоректно відтворили б відео. Тепер, до 50-річного ювілею,Nvidia взялися за американську висадку на Місяць повторно.

Дизайнери Nvidia відтворили висадку на Місяць за допомогою нового покоління відеокарт RTX, щоб довести справжність кадрів хроніки. Так, кожен піксель оцифрованого відео заново генерується картами RTX — технологія «стежить» за променем світла, фіксуючи перешкоди на Місяці.

На думку художників Nvidia, м’яка які тіні і загальний кут світу доводити, що в NASA показали реальні кадри висадки, а не підробка, знятий в студії. Відеоролик з «доказом» доступний на офіційному Youtube-каналі Nvidia. У ролику висадка видніється з нових ракурсів, більше того — дизайнери додали селфі астронавта на підльоті до супутника.

Nvidia воспроизвели посадку на Луну с помощью видеокарт серии RTX

Головним розчаруванням стала відсутність завантажуваної демо-версії інструментарію RTX, який дозволив би зробити тривимірну копію будь-якого відео. Це було б доказом неупередженості виробника відеокарт. Поки ж — деякі експерти вже заявили, що 3D-моделлер просто скопіювали помилковий ролик. До цієї думки схиляються і люди, які вважають, що Nvidia просто нагадує про себе перед гучною датою. Так, в минулому році інженери компанії представили симулятор, створений штучним інтелектом. Природно, в повноцінну гру це не перетворилося, але компанія потрапила в новини.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

2 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.