Новини

Новинка від ТМ «Ласунка»! Якість та натуральність у кожному шматочку!

Ні для кого не секрет, що кожного сезону виробники холодних десертів намагаються здивувати споживачів незвичайними та смачними новинками! І компанія «Ласунка» не є виключенням!

Тому розмірковуючи над тим, яке саме морозиво прийдеться до вподоби нашим прихильникам, ми вирішили зробити ставку на натуральність та чистий смак! Саме так з’явився наш «100% пломбір ДСТУ 4733».

Бездоганний смак класичного пломбіру, створеного відповідно до суворих норм ДСТУ України, точно знайде своїх шанувальників. Адже серед переваг, що увібрала у себе новинка від ТМ «Ласунка»:

  • тільки натуральні та безпечні складові в основі пломбіру – молоко, масло, яєчний жовток, трохи цукру та ваніль, завдяки чому десерт набуває ніжного вершкового смаку;
  • відсутність будь-яких домішок – жодних консервантів, рослинних жирів, барвників та найголовніше, жодних «Е», що робить цей пломбір не тільки смачним, але і корисним;
  • еко-пакування – оскільки, упаковка нового десерту виготовлена із незвичайного паперу, що пройшов спеціальну обробку та не несе шкоди навколишньому середовищу;
  • наявність різновиду морозива – у лінійці є не тільки стандартна порція ескімо, а і два варіанта різної ваги. Таким чином, ви зможете купити морозиво зручного для себе формату.

«100% пломбір ДСТУ 4733» – це чудовий спосіб подарувати собі трохи крижаної насолоди та хоча би на мить відволіктися від усіх негараздів.

Адже «Ласунка» – це виробник щастя, а щастя точно має бути смачним!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України