Техно

Новий китайський поїзд T-Flight на магнітній підвісці здатний розігнатися до 1000 км/год. Відео

Найбільший китайський виробник CASIC стверджує, що під час випробувань у вакуумній трубці завдовжки лише 2 км він продемонстрував найвищу швидкість, яка коли-небудь існувала для транспорту на магнітній підвісці – понад 623 км/год.

Компанія CASIC побудувала 2-кілометрову випробувальну ділянку низьковакуумної труби – найдовшу з коли-небудь подібних об’єктів. Після численних випробувань на нижчій швидкості, що проводилися протягом декількох місяців, команда CASIC відправила свій “високошвидкісний апарат” T-Flight на трасу, де він подолав позначку в 623 км/год.

Новый китайский поезд T-Flight, на магнитной подвеске, способен разогнаться до 1000 км/ч

CASIC, заявив, що він підтвердив взаємодію між транспортним засобом і трасою. На другому етапі траса буде збільшена до 60 км, що дасть змогу розігнати поїзд до швидкості 1000 км/год, що швидше, ніж авіалайнер.

У CASIC є великі амбіції щодо цієї системи, претензія на максимальну швидкість 2000 км/год. Але компанія, схоже, реалістично оцінює пов’язані з цим проблеми і практичні аспекти.

Новый китайский поезд T-Flight, на магнитной подвеске, способен разогнаться до 1000 км/ч

Що ще важливо, величезне населення Китаю – 1,412 мільярда людей, що продовжує зростати – робить його однією з небагатьох країн у світі, де системи громадського транспорту з такою величезною вартістю можуть бути близькими до реалізації.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України