Новини з Австрії

В Австрії новий жорсткий закон проти любителів швидкісної їзди передбачає конфіскацію автомобіля

Покарання за перевищення швидкості в Австрії значно посиляться. Цієї середи в Раді міністрів затвердить пакет проти «гонщиків»

Уже перед засіданням міністр захисту клімату Леонора Гевесслер і радник землі Зальцбург Стефан Шнйолль розповіли про «пакет заходів проти серйозних порушників швидкісного режиму».

Максимальні розміри штрафів серйозно збільшуються. В окремих випадках штраф незабаром може скласти 5 000 євро замість колишнього максимуму в 2 180 євро. Термін відкликання водійських прав також зростає мінімум до шести місяців.

Крім того, у тих, хто бере участь в незаконних вуличних гонках або неодноразово ловиться на занадто швидкої швидкості в районі зі швидкістю більше 80 км / год (90 км / год за межами міста), в майбутньому машини конфісковуватимуться. «Ми передбачили в правилах дорожнього руху конфіскацію автомобіля в особливо небезпечних випадках», – повідомив Гевесслер. Є позитивні приклади впливу цієї радикальної заходи на міжнародному рівні в сусідніх країнах, таких як Швейцарія.

Порушники-рецидивісти повинні звертатися до психолога. Вони отримують назад вилучені водійські права лише в тому випадку, якщо буде доведено, що вони мають для цього «інтелектуальної зрілістю» і можуть «відповідально брати участь в дорожньому русі».

Для Опікунської ради з безпеки дорожнього руху (KFV) цей пакет проти гонщиків – «крок у правильному напрямку». Однак вони вважають цього недостатнім. «Серйозне перевищення швидкості являє собою дуже велику небезпеку. Необхідні подальші дії щодо введення нових більш ефективних заходів. Серйозні програми безпеки дорожнього руху стоять людських життів », – вважає директор KFV Отмар Тан.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України