Новини з Австрії

Нові поправки до закону про COVID: що зміниться з 9 березня

Нові правові зміни, ймовірно, знову викличуть бурхливі емоції. Вчителі, вихователі дитячих садів і держслужбовці повинні будуть обов’язково проходити тестування на вірус корони

Попередній варіант для тих, хто відмовляється проходити тестування в професійних групах з частим контактом з клієнтами, в якості альтернативи роботі з маскою FFP2, більше не можливий. Це передбачають поправки до закону, які були відправлені на оцінку МОЗ. Розгляд триватиме до 9 березня.

МОЗ відправило поправки до закону на оцінку в середу ввечері. Ось їх зміст:

Вчителі, вихователі дитячих садів і держслужбовці повинні будуть обов’язково проходити тестування на вірус корони. Попередній варіант для відмовників від тестів з роботою в масці FFP2 більше неможливий.

Згідно з новими поправками, організатор заходу на комерційній основі при недотриманні правил відповідно до Закону про епідемії, буде покараний штрафом в розмірі до 30 000 євро або шістьма тижнями тюремного ув’язнення. Учасники заборонених заходів будуть оштрафовані на 1 450 євро. Організатори, які не отримали дозволу або не дотримуються вимог, можуть очікувати 3 600 євро або чотири тижні в’язниці.

Також по-новому регулюються можливості участі в зборах. В майбутньому досить буде зустрічі мінімум чотирьох чоловік, щоб це вважалося зборами. Це відноситься як до державного, так і приватного сектора.

Також спростилося введення обмежень на вихід

До сих пір вони застосовувалися в разі, якщо системі охорони здоров’я погрожував колапс або в «аналогічних надзвичайних ситуаціях». Такі обмеження, як нічна комендантська година тепер можлива, якщо відстеження контактів більше не може підтримуватися через неконтрольоване поширення вірусу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України