Нові поправки до закону про COVID: що зміниться з 9 березня

Нові правові зміни, ймовірно, знову викличуть бурхливі емоції. Вчителі, вихователі дитячих садів і держслужбовці повинні будуть обов’язково проходити тестування на вірус корони

Попередній варіант для тих, хто відмовляється проходити тестування в професійних групах з частим контактом з клієнтами, в якості альтернативи роботі з маскою FFP2, більше не можливий. Це передбачають поправки до закону, які були відправлені на оцінку МОЗ. Розгляд триватиме до 9 березня.

МОЗ відправило поправки до закону на оцінку в середу ввечері. Ось їх зміст:

Вчителі, вихователі дитячих садів і держслужбовці повинні будуть обов’язково проходити тестування на вірус корони. Попередній варіант для відмовників від тестів з роботою в масці FFP2 більше неможливий.

Згідно з новими поправками, організатор заходу на комерційній основі при недотриманні правил відповідно до Закону про епідемії, буде покараний штрафом в розмірі до 30 000 євро або шістьма тижнями тюремного ув’язнення. Учасники заборонених заходів будуть оштрафовані на 1 450 євро. Організатори, які не отримали дозволу або не дотримуються вимог, можуть очікувати 3 600 євро або чотири тижні в’язниці.

Також по-новому регулюються можливості участі в зборах. В майбутньому досить буде зустрічі мінімум чотирьох чоловік, щоб це вважалося зборами. Це відноситься як до державного, так і приватного сектора.

Також спростилося введення обмежень на вихід

До сих пір вони застосовувалися в разі, якщо системі охорони здоров’я погрожував колапс або в «аналогічних надзвичайних ситуаціях». Такі обмеження, як нічна комендантська година тепер можлива, якщо відстеження контактів більше не може підтримуватися через неконтрольоване поширення вірусу.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh