Основним завданням розробників було створення високотехнологічного оптико-електронного корисного навантаження для БПЛА, яке б дозволило легко вести ефективне спостереження за цілями на середній відстані до них у близько 5 кілометрів, незалежно від часу доби. Така відстань була обрана, оскільки вона забезпечує високий рівень безпеки роботи комплексу, а також дозволяє добре розглянути потрібний об’єкт.
У підвісі використовуються Full HD денна камера, тепловізор, модуль обробки зображення та інші сенсори, які довели свою високу ефективність. Крім того, було додано лазерний далекомір для підвищення точності визначення координат. З технічного погляду українська розробка нічим не поступається іноземним аналогам і забезпечує таку саму якість зображення, як і відомі закордонні аналоги.
Це корисне навантаження від компанії Ukrspecsystems виводить якість збору даних з безпілотного комплексу PD-2 на новий рівень. У ряді практичних випробувань, за участю аналогічних систем від конкурентів, USG-400 вже отримав високі відгуки від потенційних замовників. Така розробка сприятиме популяризації української компанії на іноземних ринках та дозволить підвищити імідж країни в цілому.
Надійні залізобетонні вироби від "Бетон-Будсервіс" в Івано-Франківську Залізобетонні вироби (ЗБВ) є невід'ємною частиною сучасного будівництва.…
Облаштування кабінету вимагає особливої уваги до деталей. Меблі в такому просторі мають поєднувати естетику, функціональність…
Как выбрать системы хранения данных и защитить базы данных от несанкционированного доступа? Современные компании ежедневно…
"Та вона просто спить": австрієць намагався перевезти через кордон на передньому сидінні мертву жінку Незвичайна…
Кількість антисемітських інцидентів у Відні, схоже, продовжує зростати. У середу дві жінки зірвали прапор Ізраїлю.…
Є новий контракт, що дає замір "середньої температури по палаті" у випадку з "Єврофайтерами" Джерело:…