Економіка

Нову гіростабілізовану платформу для українських дронів представила Ukrspecsystems. Відео

така розробка сприятиме популяризації української компанії на іноземних ринках

Компанія Ukrspecsystems представила нову розробку для українських дронів – гіростабілізовану платформу USG-400

Основним завданням розробників було створення високотехнологічного оптико-електронного корисного навантаження для БПЛА, яке б дозволило легко вести ефективне спостереження за цілями на середній відстані до них у близько 5 кілометрів, незалежно від часу доби. Така відстань була обрана, оскільки вона забезпечує високий рівень безпеки роботи комплексу, а також дозволяє добре розглянути потрібний об’єкт.

У підвісі використовуються Full HD денна камера, тепловізор, модуль обробки зображення та інші сенсори, які довели свою високу ефективність. Крім того, було додано лазерний далекомір для підвищення точності визначення координат. З технічного погляду українська розробка нічим не поступається іноземним аналогам і забезпечує таку саму якість зображення, як і відомі закордонні аналоги.

Це корисне навантаження від компанії Ukrspecsystems виводить якість збору даних з безпілотного комплексу PD-2 на новий рівень. У ряді практичних випробувань, за участю аналогічних систем від конкурентів, USG-400 вже отримав високі відгуки від потенційних замовників. Така розробка сприятиме популяризації української компанії на іноземних ринках та дозволить підвищити імідж країни в цілому.

Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України