Новозеландський ультраправий екстреміст двічі був в Австрії

Згідно з повідомленням німецького онлайн-порталу «t-online», який вивчив фотографії на видаленому вже профілі підозрюваного у масовому розстрілі в Фейсбуці , виявивши багато фото Відня, Каринтії, Зальцбурга і Інсбрука. Для Міністерства внутрішніх справ Австрії це стало звичайно ж сюрпризом і воно негайно зайнялося перевіркою можливого зв’язку передбачуваного вбивці з Австрією.

У Відні він відвідав Музей військової історії і Національну бібліотеку. У Facebook він також розмістив фотографії Фрізаха в Карінтії і герб Клагенфурта, різдвяного базару в Зальцбурзі, Штайра та Інсбрука. Також Таррант відвідав найвищий водоспад Австрії — Кримлер в національному парку Високий Тауерн (Hohe Tauern).

Вже у другій половині 2016 року Таррант побував у Сербії, Чорногорії, Боснії і Герцеговині та Хорватії. Там він відвідав історичні місця битв з мусульманами.

За повідомленнями ЗМІ, австралієць, подорожуючи по Європі, «пройшов по стопах хрестоносців» і здійснив поїздку по місцях пов’язаними з воєначальниками часів турецької воєн в Болгарії, Румунії та Угорщини.

Фото: oe24.at

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh