Новини з Австрії

Новозеландський ультраправий екстреміст двічі був в Австрії

Згідно з повідомленням німецького онлайн-порталу «t-online», який вивчив фотографії на видаленому вже профілі підозрюваного у масовому розстрілі в Фейсбуці , виявивши багато фото Відня, Каринтії, Зальцбурга і Інсбрука. Для Міністерства внутрішніх справ Австрії це стало звичайно ж сюрпризом і воно негайно зайнялося перевіркою можливого зв’язку передбачуваного вбивці з Австрією.

У Відні він відвідав Музей військової історії і Національну бібліотеку. У Facebook він також розмістив фотографії Фрізаха в Карінтії і герб Клагенфурта, різдвяного базару в Зальцбурзі, Штайра та Інсбрука. Також Таррант відвідав найвищий водоспад Австрії — Кримлер в національному парку Високий Тауерн (Hohe Tauern).

Вже у другій половині 2016 року Таррант побував у Сербії, Чорногорії, Боснії і Герцеговині та Хорватії. Там він відвідав історичні місця битв з мусульманами.

За повідомленнями ЗМІ, австралієць, подорожуючи по Європі, «пройшов по стопах хрестоносців» і здійснив поїздку по місцях пов’язаними з воєначальниками часів турецької воєн в Болгарії, Румунії та Угорщини.

Фото: oe24.at

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України