Поради

Новорічна порада: як зробити кислі мандарини солодкими за 10 хвилин

На новий рік багато українців купують мандарини та апельсини. З ними асоціюється тепла затишна атмосфера свята, ялинка та подарунки. Але що робити, якщо цитрусові виявились кислими?

Як за 10 хвилин можна зробити з кислих мандарин солодкі.

Так ситуацію можна врятувати, скориставшись однією хитрістю. Так рятують мандарини у Японії.

“Виправити” кислі мандарини можна за прикладом японських гурманів: потрібно опустити неочищені цитрусові в глибоку ємність і залити гарячою водою. Вода не повинна бути надто гарячою, але не прохолодною. Ідеально, якщо її температура буде 40 градусів.

Потрібно залишити мандарини в такій воді на десять хвилин. Потім потрібно взяти один – очистити і скуштувати шматочок. Якщо мандарин вже став солодшим, значить час витягувати інші мандарини з води. Якщо ні, то потрібно перемістити цитрусові в миску з льодом на кілька хвилин. Така різка зміна повинна забезпечити появу мандаринок солодкого смаку.

Зазначимо, українці вперше зустрінуть Новий рік в умовах воєнного стану. Цього року Новий рік пройде в умовах воєнного стану, у зв’язку з яким майже по всій Україні було запроваджено комендантську годину. На свята він не скасовується. У Нацполіції розповіли, що чекатиме на порушників комендантської години на Новий рік.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України