купити квратиру на Крюківщині

Новобудови на Крюківщині поруч Києва

Придивляючись до столичної нерухомості, потенційним інвесторам має сенс розглянути і такий варіант, як покупка квартири в зданих новобудовах біля Києва.

На перший погляд може здатися, що це не найкраща ідея: все-таки готові новобудови та коштують дорожче, і вибір варіантів тут не так вже й великий. У більшості випадків це дійсно так – на етапі передачі інвесторам побудованої нерухомості, її вартість у забудовника досягає свого піку, та й вибір варіантів, що залишилися квартир, прямо скажу, невеликий. Проте, крім цих недоліків, здані новобудови Києва мають і важливими перевагами.

По-перше, ризикованість подібної інвестиції знижується практично на порядок. Адже, як не крути, але вкладення власних коштів в споруджуваний житловий комплекс – це завжди ризик, а значить і переживання для інвесторів. Квартири від житлового комплексу AGAM приємно здивують вас простором, якістю виконаних робіт та доступністю. Забудовник пропонує квартири в Крюківщині поруч Києва. Інвестиція в таку нерухомість приваблює, адже ціни в столиці вищі.

По-друге, інвестору не доведеться очікувати, поки комплекс добудують, будинок буде зданий в експлуатацію, йому присвоять адресу, підключать до інженерних мереж, а інвестори зможуть не тільки оформити права власності на нову квартиру, але і користуватися своїм майном. До речі, іноді період між введенням будинку в експлуатацію і отриманням прав власності на квартиру розтягується на кілька років, а процес підключення будинку до інженерних комунікація може тягнутися ще довше. Зрозуміло, що передбачити такі ризики на початковому етапі будівництва складно, але вони прекрасно видно тим, хто планує купити квартиру в зданій новобудові біля Києві.

На що ще має сенс звернути увагу і що варто врахувати при виборі такої нерухомості? Де шукати такі квартири і до будь приховані “підводні камені” можуть піднести житлові комплекси Києва, вже здані в експлуатацію. Їх небагато, але вони є.

З’ясуйте, хто буде обслуговувати будинок і у скільки обійдеться утримання квартири – на «фінішній прямій» ця інформація вже є практично в кожній новобудові.

Якщо ЖК зданий, але адреси йому ще не присвоєно, то викупити квартиру в ньому можна або у забудовника (якщо, звичайно, у нього ще залишилися вільні площі), або в іншого інвестора. У першому випадку інвестиція оформляється за стандартною схемою забудовника (як правило, це участь у ФФБ, договір купівлі-продажу майнових прав і т.д.). У другому випадку, покупка відбудеться за договором переуступки. Якщо ж комплекс зданий, йому присвоєно адресу і інвестори вже оформляють права власності і швидше за все оплата квартири буде відбуватися за договором купівлі-продажу нерухомості – або із забудовником-юрособою (що практикується не так вже й часто), або з інвестором-фізособою (що трапляється частіше ). У другому випадку потенційному покупцеві варто бути готовим до того, щоб розділити з продавцем податковий тягар (до 6,5% від вартості квартири).

До слова, багато новобудов Києва, на яких я побувала рік-два назад вже змінили статус з «споруджуваних об’єктів» на «здані в експлуатацію». 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh