Економіка

Новобудови на Крюківщині поруч Києва

Придивляючись до столичної нерухомості, потенційним інвесторам має сенс розглянути і такий варіант, як покупка квартири в зданих новобудовах біля Києва.

На перший погляд може здатися, що це не найкраща ідея: все-таки готові новобудови та коштують дорожче, і вибір варіантів тут не так вже й великий. У більшості випадків це дійсно так – на етапі передачі інвесторам побудованої нерухомості, її вартість у забудовника досягає свого піку, та й вибір варіантів, що залишилися квартир, прямо скажу, невеликий. Проте, крім цих недоліків, здані новобудови Києва мають і важливими перевагами.

По-перше, ризикованість подібної інвестиції знижується практично на порядок. Адже, як не крути, але вкладення власних коштів в споруджуваний житловий комплекс – це завжди ризик, а значить і переживання для інвесторів. Квартири від житлового комплексу AGAM приємно здивують вас простором, якістю виконаних робіт та доступністю. Забудовник пропонує квартири в Крюківщині поруч Києва. Інвестиція в таку нерухомість приваблює, адже ціни в столиці вищі.

По-друге, інвестору не доведеться очікувати, поки комплекс добудують, будинок буде зданий в експлуатацію, йому присвоять адресу, підключать до інженерних мереж, а інвестори зможуть не тільки оформити права власності на нову квартиру, але і користуватися своїм майном. До речі, іноді період між введенням будинку в експлуатацію і отриманням прав власності на квартиру розтягується на кілька років, а процес підключення будинку до інженерних комунікація може тягнутися ще довше. Зрозуміло, що передбачити такі ризики на початковому етапі будівництва складно, але вони прекрасно видно тим, хто планує купити квартиру в зданій новобудові біля Києві.

На що ще має сенс звернути увагу і що варто врахувати при виборі такої нерухомості? Де шукати такі квартири і до будь приховані “підводні камені” можуть піднести житлові комплекси Києва, вже здані в експлуатацію. Їх небагато, але вони є.

З’ясуйте, хто буде обслуговувати будинок і у скільки обійдеться утримання квартири – на «фінішній прямій» ця інформація вже є практично в кожній новобудові.

Якщо ЖК зданий, але адреси йому ще не присвоєно, то викупити квартиру в ньому можна або у забудовника (якщо, звичайно, у нього ще залишилися вільні площі), або в іншого інвестора. У першому випадку інвестиція оформляється за стандартною схемою забудовника (як правило, це участь у ФФБ, договір купівлі-продажу майнових прав і т.д.). У другому випадку, покупка відбудеться за договором переуступки. Якщо ж комплекс зданий, йому присвоєно адресу і інвестори вже оформляють права власності і швидше за все оплата квартири буде відбуватися за договором купівлі-продажу нерухомості – або із забудовником-юрособою (що практикується не так вже й часто), або з інвестором-фізособою (що трапляється частіше ). У другому випадку потенційному покупцеві варто бути готовим до того, щоб розділити з продавцем податковий тягар (до 6,5% від вартості квартири).

До слова, багато новобудов Києва, на яких я побувала рік-два назад вже змінили статус з «споруджуваних об’єктів» на «здані в експлуатацію». 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

17 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.