Авторські статтіТехно

Новітню версію Google Camera протестували на Nexus 5X і 6P

Користувачам відомого ресурсу XDA вдалося встановити на Nexus 5X і 6P оновлений додаток Google Camera, призначений для ОС Android 7.1. Раніше досвідчені власники сучасних девайсів змогли отримати системні файли з Google Assistant і Google Phone.

Установка нової версії програми для створення якісніх знімків на Android-пристроях дозволила дізнатися подробиці майбутнього релізу. Розробники ще не повідомляли докладні характеристики версії 7.1 для смартфонів і планшетів власного виробництва, але про додатки вже багато чого відомо. Користувачі акцентували увагу на тому, що особливих змін у новій Google Camera немає, тому далі можна буде використовувати версію з Play Market.

На Nexus 5X і 6P були встановлені АРК-файли, за допомогою яких вдалося дізнатися про оновлення. Повідомляється, що на головному екрані під час зйомки була додана додаткова сітка з новими налаштуваннями, яку раніше можна було активувати лише після виконання допоміжних дій. У програмі було додане ручне регулювання експозиції та блокування фокусу. За попередніми даними, з’явиться можливість зміни задньої і фронтальної камери лише за допомогою руху зап’ястя. Насолодитися свіжою версією можна буде вже в кінці поточного року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України