Зеленський у Ватикані вирішив затягнути Папу Франциска на Донбас: “Він повинен…”

Президент України Володимир Зеленський разом зі своєю дружиною Оленою відвідали Ватикан і зустрілись із Папою Римським Франциском. Туди вони прибули з офіційним візитом. Український лідер написав враження від зустрічі на своїй сторінці в Іnstagram і назвав її моментом істини.

“Наче перевірка на справжність. Ми говорили про найважливіше для України – припинення війни на Донбасі. Папа Франциск робить усе можливе для досягнення миру та гармонії в різних куточках світу. Він неодноразово молився за мир і в Україні”, – зауважив президент.

Новини КраїниЗеленський у Ватикані вирішив затягнути Папу Франциска на Донбас: "Він повинен..."

Український лідер повідомляє, що за 2 місяці після “Норманду” в Парижі, він просив допомогти зі звільненням українців, полонених на Донбасі, в Криму та Росії. Просив допомогти з досягненням миру та стабільності у нас. І відчув розуміння й надію.

“Буде знаково, якщо Його Святість прийме моє запрошення і відвідає Україну. Впевнений, що він має побувати не лише у столиці. Щоб до кінця зрозуміти, що у нас відбувається на Донбасі, треба їхати на Донбас. Аби стати “Президентом миру”, як назвав мене Папа, я маю зробити все, щоб, їдучи Донбасом, бачити усміхнені обличчя, кольорові дитсадки та школи, сучасні лікарні й добрі дороги, чути дитячий сміх і знати, що війна в Україні – страшний спогад, якого світу не забути”, – підсумував президент.

Новини КраїниЗеленський у Ватикані вирішив затягнути Папу Франциска на Донбас: "Він повинен..."

Новини КраїниЗеленський у Ватикані вирішив затягнути Папу Франциска на Донбас: "Він повинен..."

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh