Духовне

В Тернопіль привезуть одну з найбільших святинь християнства

В березні тернополяни зможуть побачити унікальну реліквію. Її розмістять в Архикатедральному соборі Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці УГКЦ.

Архієпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк звернувся з проханням до Ради монахів абатства Святого Петра, що знаходиться поблизу Парижу. Василій Семенюк просив надати святиню для вшанування її у Тернополі. В абатстві відгукнулися на прохання і вже незабаром тернополяни зможуть особисто побачити унікальну реліквію.

Архієпископ вважає, що саме сьогодні Україна потребує миру та єдності, тому святиню розмістять для почитання тернополянами.

Варто додати, що реліквією, яку привезуть в Тернопіль, є Терновий вінок Ісуса Христа, який протягом останніх сто років не покидав територію абатства в Соборі Паризької Богоматері. Реліквія здійснить своєрідне паломництво в Україну, де її розмістять в Тернополі та в Марійському духовному центрі Зарваниці. При цьому святиню привезуть саме в період Великого посту.

За словами міського голови Сергія Надала, Тернопіль є містом, яке здатне приймати відомі святині та реліквії. Файне місто вже має досвід у вшануванні світових святинь. Під час Великого посту тернополяни матимуть унікальну можливість помолитися біля реліквії та переосмислити своє життя та ті муки, які терпів Ісус Христос заради всього людства.

Відомо, що з 26 до 28 березня реліквію розмістять в Соборі Зарваницької Матері Божої, а з 28 березня Терновий вінок Ісуса Христа перевезуть в Тернопільський архікатедральний собор.

Варто додати, що не так давно в одному з тернопільських храмів замироточила ікона, яка знаходиться в храмі ікони Божої Матері «Скоропослушниці». 5 лютого прихожани помітили на зображенні Матері Божої маслянисті капельки

Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України