Соціологи дізналися, за кого голосуватимуть українці: Вакарчук на вихід

Соціологічний центр SOCIS провів дослідження про ставлення українців до ключових проблем країни та про їх електоральні настрої.

Про це йдеться у прес-релізі, розміщеному на сайті SOCIS.

Опитування показало, що найгострішою проблемою для населення України залишається війна на Сході – про занепокоєність цією темою заявили 67,2% респондентів. Друге місце посіла проблема низького рівня заробітної плати та пенсій (52,3%), питання комунальних тарифів (37,5%), зростання цін на товари та інфляція (27,1%). Зазначається, що військовий конфлікт та зростання комуналки хвилюють все більше українців.

Серед інших популярних відповідей про першочергові проблеми – безробіття (21,9%), хабарництво та корупцію в органах центральної влади (15,5%), соціальна нерівність (14,5%) і недоступність кваліфікованого та якісного медичного забезпечення (14,1%).

Також соціологи дослідили електоральні вподобання населення. Партія “Слуга народу” зберігає лідерство: підтримати її готові 47,9% опитаних. Друге місце посіла Партiя “Опозицiйна платформа – За життя”, за яку готові проголосувати 14,4% респондентів.

У свою чергу, якби вибори відбулися найближчої неділі, Партiя “Європейська солiдарнiсть” Петра Порошенка могла б розраховувати на 12,0% опитаних, а ВО “Батькiвщина” Юлії Тимошенко – на  8,0%.

Решта партій, у тому числі представлений у парламенті “Голос”, не долають п’ятивідсотковий бар’єр.

В опитуванні взяли участь 2000 респондентів з усієї території України, окрім окупованих територій Донецької та Луганської областей та АР Крим.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh