Політика

Чиновникам Туркменістану, старшим 40 років, наказали стати сивими заради президента

Чоловіків-чиновників, яким виповнилося 40 років,  зобов’язали ходити з сивим волоссям. Їм заборонено підфарбовувати свою сивину, а тим, хто зберіг шевелюру натурального кольору – перефарбуватися і стати сивим.

Таек рішення прийняли в Лепабському регіоні на сході Туркменістану,  повідомив кореспондент регіональної служби Радіо Свобода з посиланням на два джерела

Таким чином держслужбовці повинні уподібнитися президенту країни Гурбангулі Бердимухамедову, який став з’являтися на публіці з сивиною з серпня 2018 року.

Новини КраїниЧиновникам, старшим 40 років, наказали стати сивими заради президента

Так, уже з 1лютого чиновникам, працівникам шкіл і лікарень заборонено підфарбовувати волосся. Однак не всівм – тим, у кого зберігся природний колір волосся, потрібно підфарбувати його в сивину.

Зазначається, що у разі, якщо президент, який носить офіційний титул Твердині, опори і надії, відвідає регіон з візитом, допускатися до нього будуть лимше сиві чиновники.

Новини КраїниЧиновникам, старшим 40 років, наказали стати сивими заради президента

Рік тому, у січні 2019-го державні установи Туркменії, в тому числі школи, зобов’язали закупити нові портрети Бердимухамедова, на яких він зображений з сивиною, оскільки  раніше на офіційних портретах глава держави був з чорними волоссям.

Справа в тому, що до отримання цієї посади в 2007 році Бердимухамедов теж ходив з сивиною. Та ставши президентом, почав її  приховувати. Тому керівництво вимагало від лепабських бюджетників розміщати портрети президента з чорним волоссям, повідомляє Туркменська служба РС.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України