Авторські статтіДіаспора

Новий заступник мера Праги заступився за радянські ескалатори

Новий заступник мера Праги з питань транспорту Адам Шейнгер хотів зупинити проект по заміні старих радянських ескалаторів на станції метро Anděl. Про це повідомляє портал Aktualne.

Політик, який отримав освіту інженера-механіка, визнав непереконливими доводь керівництва Транспортного підприємства Праги (DPP), яке стверджує, що всі радянські ескалатори в підземці відпрацювали свій ресурс і повинні бути замінені.

«Ми вирушили на станцію Anděl, де стоять механізми ленінградського заводу і я особисто переконався в їх якості. У двигунів там подвійний запас по потужності, а самі ланцюги, які зазвичай піддаються розтягуванню, в два рази масивніше сучасних», – заявив Шейнгер.

Він розповів, що після цього почав перевіряти документи і з’ясував, що DPP хотів міняти ескалатори без проведення детального аналізу технічної та економічної доцільності цього кроку.

«Тому я наказав почекати з заміною ескалаторів біля виходу до автобусного терміналу Na Knížecí. Я чекаю від транспортного підприємства відповіді, чому їх необхідно міняти. Ми вивчимо питання і вирішимо, як бути далі. Варто сказати, що нові ескалатори далеко не завжди виявляються якісніше старих. Наприклад, механізми, які в 90-х ставила чеська фірма Transporta Chrudim, ламаються набагато частіше, ніж старі радянські», – додав чиновник.

Зазначимо, в минулому році Транспортне підприємство замінило ескалатори на першому виході зі станції метро Anděl. Роботи тривалі 9 місяців. Причому нові рухомі сходи виявилися дефектними і зламалися через кілька тижнів після введення в експлуатацію.

Автор фото: Aktron [CC BY-SA 3.0], з Вікісховища

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України