Новий вид інвестицій: здача в оренду житла в студентських містах

У Чехії заговорили про новий вид інвестицій в нерухомість за межами Праги і Брно, міст, де ціни на неї зашкалюють.

Мова йде про купівлю та подальшої здачі в оренду квартир у великих містах, де багато студентів. Такими містами вважаються Усті-над-Лабем, Оломоуц, Злін, Чеські Будейовицы і Пльзень.

Сайт ihned.cz з посиланням на різні джерела, опублікував інформацію про кількість студентів внз у цих містах. Більше всього їх нарахували в Оломоуці — 19.823, далі йдуть Чеські Будейовицы — 12.887, Пльзень — 12.589, Злін — 7.849 і Усті-над-Лабем — 7.562.

Річна окупність інвестицій у всіх містах крім Усті-над-Лабем перевищує 5 %. В Усті-над-Лабем вона становить майже 11 %, але в підрахунки включено житло в неблагополучних районах, купівля якого пов’язана з різними ризиками.

Ідеальною для здачі студентам названа квартира з плануванням 3+1. У ній можна розселити багато студентів, і орендна плата вийде порівняно високою.

Головним недоліком такого виду оренди вважається швидка зношуваність меблів, сантехніки і так далі.

З іншого боку, у студентів чіткі терміни навчання, і вони вкрай рідко виїжджають раніше годині. Крім того, студенти, як правило, не встигають за своє життя наробити боргів, а платять за житло без запізнень.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 − thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh