Авторські статтіТехно

Новий музичний сервіс YouTube Music відкриють 22 травня

Про запуск нового додатка компанія розказала у своєму офіційному блозі. Буде дві версії – повна для персональних компютерів, а також спеціальна програма для смартфонів. У доповненні до музичних релізів буде функція доступу до реміксам, каверам і «живих» виступів.

Новий музичний стримінговий сервіс від YouTube стані доступний вже 22 травня. У повідомленні в блоці компанії вказується, що створення зазначеної майданчика було мотивовано тим, що більше 1 мільярда людей заходять на YouTube кожен місяць, щоб послухати музику. Крім того, більше 2 мільйонів музичних виконавців приходять на майданчик, щоб показати світу свої композиції.

YouTube Music стані для любителів музики дуже зручним світом. У компанії додали, що тепер «бігати» від одного додатку до іншого більше не потрібно, все вміститься в одній програмі. YouTube Music – це стримінговий сервіс з офіційними піснями, альбомами, плейлістами, радіо, реміксами, лайв-виступами, кліпами і так далі.

Новый музыкальный стриминговый сервис YouTube Music откроют 22 мая

Для кожного користувача YouTube Music запропонує рекомендації, для різного виду діяльності буде окремий плейліст. Робота сервісу можлива завдяки рекламі, альо за 9,99 доларів в місяць її можна відключити. Члени Google Play стануть членами YouTube Music Premium автоматично.

Запуститися сервіс YouTube Music вже у вівторок, 22 травня. Станеться це спочатку в США, Австралії, Нової Зеландії, Мексиці та Південній Кореї, але список буде швидко розширюватись. Потім платформа з’явиться в Канади, Норвегії, Німеччини, Франції, Італії, Великобританії, Росії, Австрії, Швеції і так далі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.