Авторські статтіТехно

Новий Mac від Apple представлять 27 жовтня

Ще до гучної вересневої презентації iPhone 7 ходили чутки про те, що Apple не має наміру зупинятися на цьому і вже в наступному місяці представить широкій публіці відомості про нові Mac. Джерела в мережі запевняють, що очікувати новинки від купертинскої компанії варто не раніше 27 жовтня.

Принаймні, такої думки дотримуються користувачі Recode. Вони запевняють, що компанія Apple має намір представити нові Mac на спеціалізованому заході. Подія ця, звичайно, не користується такою широкою і пильною увагою з боку преси, але тим не менш, як мінімум, заслуговує уваги. Тим більше, що, згідно, знову ж таки, чуткам, захід можуть провести в кампусі на території головного офісу Apple.

“Хедлайнером” стануть модернізовані моделі на 13 і 15 дюймів MacBook Pro, які включають датчики відбитків пальців і сенсорні OLED-смуги. Звичайні з’єднання не будуть прибрані на користь декількох USB-C. Найімовірніше, публіка зможе побачити вже не такі вражаючі, як раніше, але все ж все ще затребувані 4К-дисплеї. Деякі користувачі побоюються того, що всі корпуси “макбуків” залишаться без 3,5-роз’єму для навушників.

Тому залишилося запастися терпінням, так як трохи більше ніж через тиждень, всі здогади і припущення експертів будуть розвіяні самою презентацією Apple. Цілком можливо, що купертинцям вдасться приємно здивувати своїх шанувальників.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України