Авторські статтіТехно

Новий додаток від Facebook пройде тест на 2 000 смартфонів

В одному з дата-центрів міста Прайнвілл був поставлений своєрідний рекорд. Під час тесту нового додатка від Facebook кількість задіяних смартфонів досягла показника 2000.

Компанія Facebook показала приклад того, яким повинен бути повноцінний тест програми від однієї з найпопулярніших соціальних мереж в світі. У спеціальному дата-центрі знаходиться більш 60 серверних шаф, в кожну з яких підключено 32 смартфона на різних операційних системах. Кожен з смартфонів підключений до окремого кабелю живлення і володіє власним виходом в інтернет. Велика частина даних під час тесту надходить завдяки CT-Scan і Open Compute Project Leopard, які на постійній основі сканують мобільні пристрої на предмет межі швидкодії, наявність критичних помилок і помилок.

Кожна з шаф обладнана складною системою охолодження, відеоспостереження та контролю. Система дозволяє протестувати новий додаток до найдрібніших деталей. Втім, людський фактор для компанії не менш важливий. Так як додатки розробляється в першу чергу для звичайних користувачів, остаточний тест проводять співробітники Facebook.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України