Новини з Австрії

В Австрії вводять новий автомобільний податок: що подорожчає, а що стане дешевше з жовтня

Як повідомлялося, новий метод розрахунку податку MVST набуде чинності на початку жовтня 2020 року. Австрійські покупці постали перед питанням: купувати зараз або чекати? Якщо ви хочете купити новий автомобіль з високою потужністю і високим рівнем викидів CO2, то вам слід поквапитися з реєстрацією. Тому що з 1 жовтня більшість з них стануть дорожче. З іншого боку, якщо ви шукаєте економічний автомобіль (середнього класу), то вам будете краще зареєструвати його після встановленої дати.

У вітчизняній платформі  durchblicker.at старт нового податку на транспортні засоби використовувався як можливість підрахувати, які моделі автомобілів повинні бути зареєстровані до дати введення податку, щоб краще керувати своїми коштами в податковому плані, а які після. Зокрема, було проаналізовано вартість на 20 найпопулярніших автомобілів в Австрії (див. Таблицю нижче).

Новый автомобильный налог: что подорожает, а что станет дешевле с октября

Хоча загальний принцип зрозумілий — в майбутньому збір більше не буде ґрунтуватися виключно на потужності двигуна (вказується в кВт), але також буде враховувати рівень викидів CO2. Це зроблено для того, щоб спонукати покупців автомобілів перейти на автомобілі з низьким споживанням палива і тим самим внести свій внесок у захист клімату.

За матеріалами:https://auto.oe24.at/
Фото:https://auto.oe24.at/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України