В Австрії вводять новий автомобільний податок: що подорожчає, а що стане дешевше з жовтня

Як повідомлялося, новий метод розрахунку податку MVST набуде чинності на початку жовтня 2020 року. Австрійські покупці постали перед питанням: купувати зараз або чекати? Якщо ви хочете купити новий автомобіль з високою потужністю і високим рівнем викидів CO2, то вам слід поквапитися з реєстрацією. Тому що з 1 жовтня більшість з них стануть дорожче. З іншого боку, якщо ви шукаєте економічний автомобіль (середнього класу), то вам будете краще зареєструвати його після встановленої дати.

У вітчизняній платформі  durchblicker.at старт нового податку на транспортні засоби використовувався як можливість підрахувати, які моделі автомобілів повинні бути зареєстровані до дати введення податку, щоб краще керувати своїми коштами в податковому плані, а які після. Зокрема, було проаналізовано вартість на 20 найпопулярніших автомобілів в Австрії (див. Таблицю нижче).

Хоча загальний принцип зрозумілий — в майбутньому збір більше не буде ґрунтуватися виключно на потужності двигуна (вказується в кВт), але також буде враховувати рівень викидів CO2. Це зроблено для того, щоб спонукати покупців автомобілів перейти на автомобілі з низьким споживанням палива і тим самим внести свій внесок у захист клімату.

За матеріалами:https://auto.oe24.at/
Фото:https://auto.oe24.at/

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh