Новини з Австрії

Нові надзвичайні заходи в Австрії — обов’язкове носіння маски, закриття готелів, посилені заходи для груп ризику

Федеральний уряд сьогодні представив нові заходи щодо стримування кількості інфекцій: «Багато хто не може собі уявити, але насправді це затишшя перед бурею». Наскільки жорстокою може бути ця буря, ви можете добре бачити в сусідній країні — Італії», — сказав федеральний канцлер Себастьян Курц. Ситуація все ще настільки серйозна, що питання зняття обмежень на вихід навіть не варто. Більш того надзвичайні заходи по боротьбі з коронавірусом розширюються.

Вже стало відомим обов’язок носити маски під час відвідування супермаркету. У магазинах складно тримати дистанцію і тому уряд законодавчо зобов’язав носіння маски. Заборона розпочне діяти, як тільки в супермаркетах буде достатньо масок. У середньостроковій перспективі захист рота і носа повинен бути обов’язковим скрізь, де б не знаходилися люди.

Нові заходи будуть також включати посилення захисту особливо вразливих груп — людей старше 70 років і хворих громадян. Плани будуть конкретизовані протягом тижня, сказавши міністр охорони здоров’я Рудольф Аншобер. Серед іншого, члени цих груп повинні бути відправлені в обов’язковий відпустку або отримати можливість працювати з домашнього офісу, якщо це можливо. Все це за рахунок роботодавця. Людей старше 70 років можуть очікувати повноцінний комендантський час.

Ще одним заходом стані повне закриття всіх готелів або гостьових будинків. Заборона на ночівлі туристів буде негайно оформлена законодавчо.

Фото: APA/HANS PUNZ

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України