Техно

Нові корозійностійкі труби завищеною надійності і довговічності для ЖКГ

корозійностійкі труби
антикорозійностійкі труби

Забезпечення експлуатаційної надійності та підвищення строку служби залізних трубопроводів, у тому числі термічних мереж ЖКГ, прямо пов’язане з енергетичною безпекою країни, екологією та охороною середовища.

Рішення цієї труднощі передбачає розробку нових сталей, стійких в критеріях експлуатації теплових мереж, що володіють високою корозійною стійкістю до загальної та локальної корозії внаслідок взаємодії металу із середовищем всередині труби і з грунтовими водами зовні. Питання ускладнюється завищеною температурою середовища, напруженим станом металу труби, його охрупчиванием в процесі використання трубопроводу і повторюваним характером навантажень. Таким чином, не рахуючи корозійної стійкості сталі для труб ЖКГ повинні володіти потрібною міцністю, в т. ч. при завищених температурах і знакозмінних навантаженнях, непоганий пластичністю, тріщиностійкістю, низькою температурою крихко-в’язкого переходу, повторюваної стійкістю і бути технологічними при зварюванні і прохолодному гнуття в процесі будівництва і ремонту трубопроводів.

Складський комплекс ЧТПЗ разом з провіднимим заводами не так давно розробили і ввели в створення новітню трубну сталь 06ГФБАА і всеохоплюючу технологію виробництва з неї листа, рулона і зварних труб. В розділі сайту інтернет-магазину складу трубы из нержавеющей стали ви маєте модливість придбати та замовити он-лайн труби. На сайті діє он-лайн консультація. Також ви можете замовити доставку товару.  Ця сталь спочатку призначалася для дуже відповідальних об’єктів магістральних Об’єднання в одному колективі професіоналів науки та індустрії: металургів, технологів, металознавців, прочністов, зварювальників і випробувачів властивості дозволило вдало і стрімко вирішити поставлену мету і зробити якісні труби останнього покоління.

Нові труби відрізняються від наявних цілим рядом технологічних, матеріалознавчих і експлуатаційних переваг.

В таблиці 1 наведено хім складу новітньої сталі, принципными відмінностями якого є: дуже низький вміст сірки — н. б. 0,005%, фосфору — н. б. 0,008%, маленька кількість інших домішок, низький вміст вуглецю, низька концентрація марганцю, найкраще мікролегування ніобієм і ванадієм і потрібне розкислення алюмінієм і титаном. Це дозволило забезпечити відмінні властивості зварюваності і технологічної пластичності металу: вуглецевий еквівалент — н. б. 0,38%, і стійкість проти розтріскування -н. б. 0,18%, в той час як в інших сталей ці характеристики значно жахливіше: відповідно більш 0,43% і 0,25%.

Чистота стали по сірці і розроблена краща розробка виробництва забезпечили отримання труб дуже незаплямованих по неметалевим включень (табл.2) з високими рисами пластичності і ударної в’язкості.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України