корозійностійкі труби
корозійностійкі труби

Нові корозійностійкі труби завищеною надійності і довговічності для ЖКГ

антикорозійностійкі труби

Забезпечення експлуатаційної надійності та підвищення строку служби залізних трубопроводів, у тому числі термічних мереж ЖКГ, прямо пов’язане з енергетичною безпекою країни, екологією та охороною середовища.

Рішення цієї труднощі передбачає розробку нових сталей, стійких в критеріях експлуатації теплових мереж, що володіють високою корозійною стійкістю до загальної та локальної корозії внаслідок взаємодії металу із середовищем всередині труби і з грунтовими водами зовні. Питання ускладнюється завищеною температурою середовища, напруженим станом металу труби, його охрупчиванием в процесі використання трубопроводу і повторюваним характером навантажень. Таким чином, не рахуючи корозійної стійкості сталі для труб ЖКГ повинні володіти потрібною міцністю, в т. ч. при завищених температурах і знакозмінних навантаженнях, непоганий пластичністю, тріщиностійкістю, низькою температурою крихко-в’язкого переходу, повторюваної стійкістю і бути технологічними при зварюванні і прохолодному гнуття в процесі будівництва і ремонту трубопроводів.

Складський комплекс ЧТПЗ разом з провіднимим заводами не так давно розробили і ввели в створення новітню трубну сталь 06ГФБАА і всеохоплюючу технологію виробництва з неї листа, рулона і зварних труб. В розділі сайту інтернет-магазину складу трубы из нержавеющей стали ви маєте модливість придбати та замовити он-лайн труби. На сайті діє он-лайн консультація. Також ви можете замовити доставку товару.  Ця сталь спочатку призначалася для дуже відповідальних об’єктів магістральних Об’єднання в одному колективі професіоналів науки та індустрії: металургів, технологів, металознавців, прочністов, зварювальників і випробувачів властивості дозволило вдало і стрімко вирішити поставлену мету і зробити якісні труби останнього покоління.

Нові труби відрізняються від наявних цілим рядом технологічних, матеріалознавчих і експлуатаційних переваг.

В таблиці 1 наведено хім складу новітньої сталі, принципными відмінностями якого є: дуже низький вміст сірки — н. б. 0,005%, фосфору — н. б. 0,008%, маленька кількість інших домішок, низький вміст вуглецю, низька концентрація марганцю, найкраще мікролегування ніобієм і ванадієм і потрібне розкислення алюмінієм і титаном. Це дозволило забезпечити відмінні властивості зварюваності і технологічної пластичності металу: вуглецевий еквівалент — н. б. 0,38%, і стійкість проти розтріскування -н. б. 0,18%, в той час як в інших сталей ці характеристики значно жахливіше: відповідно більш 0,43% і 0,25%.

Чистота стали по сірці і розроблена краща розробка виробництва забезпечили отримання труб дуже незаплямованих по неметалевим включень (табл.2) з високими рисами пластичності і ударної в’язкості.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh