Фотографії цифрового ресторану у Японії

Ресторан Sagaya і ТeamLab витворили проект багатоточкових імерсивних (що забезпечують повний ефект присутності) обідів в Токіо, де гості оточені зображеннями та звуками. Сагайя, стейк-ресторан в районі Токіо під назвою Гіндза, став домівкою для Tsukihana (Цукіхана), нового цифрового художнього простору, створеного у співпраці з ТeamLab, творчою групою, яка втілює в життя інтерактивні інсталяції з використанням проекційного картографування і цифрових датчиків.

Трапеза в цифровому мистецтві

Одна з обідніх кімнат ресторану Сагайя перетворилася на казковий простір, де можна провести захоплююча, мультисенсорна вечеря.

Нова установка TeamLab в ресторані називається «Світи розв’язані, а потім з’єднані».

Як пояснює колектив проекту: «Коли страва ставитися на стіл, світ, що міститься всередині нього, як би розв’язується, розвертається і “виливається” на стіл і в навколишній простір».

Цифрові зображення та звуки оточують гостей під час вечері, міняючись в кожному напрямку. Цей мультисенсорний проект стає можливим завдяки кільком датчикам, які виявляють руху гостей і офіціантів.


Ексклюзивна вечеря в Сагайя складається з 12 страв, приготованих шеф-кухарем Тадано.

Його елегантні кулінарні шедеври подаються в дорогоцінній японської кераміки. Паралельно в режимі реального часу на стіл і стіни кімнати в супроводі музики проектуються зображення птахів, дерев і т. д.

Навколишнє середовище обідньої кімнати знаходиться під впливом поведінки гостей і постійно змінюється, відображаючи зміну сезонів в Японії.

“Світ постійно змінюється від моменту до моменту, і немає двох моментів, схожих один на одного. Але така вечеря навряд чи забудеться гостями”, – говорить команда ТeamLab.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh