Авторські статтіФотогалерея

Фотографії цифрового ресторану у Японії

Ресторан Sagaya і ТeamLab витворили проект багатоточкових імерсивних (що забезпечують повний ефект присутності) обідів в Токіо, де гості оточені зображеннями та звуками. Сагайя, стейк-ресторан в районі Токіо під назвою Гіндза, став домівкою для Tsukihana (Цукіхана), нового цифрового художнього простору, створеного у співпраці з ТeamLab, творчою групою, яка втілює в життя інтерактивні інсталяції з використанням проекційного картографування і цифрових датчиків.

Трапеза в цифровому мистецтві

Одна з обідніх кімнат ресторану Сагайя перетворилася на казковий простір, де можна провести захоплююча, мультисенсорна вечеря.

Нова установка TeamLab в ресторані називається «Світи розв’язані, а потім з’єднані».

Як пояснює колектив проекту: «Коли страва ставитися на стіл, світ, що міститься всередині нього, як би розв’язується, розвертається і “виливається” на стіл і в навколишній простір».

Цифрові зображення та звуки оточують гостей під час вечері, міняючись в кожному напрямку. Цей мультисенсорний проект стає можливим завдяки кільком датчикам, які виявляють руху гостей і офіціантів.


Ексклюзивна вечеря в Сагайя складається з 12 страв, приготованих шеф-кухарем Тадано.

Його елегантні кулінарні шедеври подаються в дорогоцінній японської кераміки. Паралельно в режимі реального часу на стіл і стіни кімнати в супроводі музики проектуються зображення птахів, дерев і т. д.

Навколишнє середовище обідньої кімнати знаходиться під впливом поведінки гостей і постійно змінюється, відображаючи зміну сезонів в Японії.

“Світ постійно змінюється від моменту до моменту, і немає двох моментів, схожих один на одного. Але така вечеря навряд чи забудеться гостями”, – говорить команда ТeamLab.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України