Новини з Австрії

Нове вбивство в австрійському Тіролі: тепер донька зарізала свого батька

Усього через день після вбивства 50-річної жінки в Інсбруку в суботу ввечері у Тіролі стався ще один жорстокий злочин. Цього разу місцем злочину став Нойштіфт у Штубайталі, потерпілим став чоловік (57 років). Його дочка (28 років) підозрюється у тому, що вбила його кухонним ножем.

Близько 17:00 до центру управління надзвичайними ситуаціями додзвонилася жінка, яка заявила, що сталося жахливе. Через деякий час екстрені служби за вказаною адресою виявили 28-річну жінку поряд із трупом її 57-річного батька. Відповідно до поточного стану розслідування, проведеного поліцією, перед цим між ними відбулася запекла суперечка.

Нагадаємо: В Тіролі літня пара була знайдена мертвою у власному будинку – поліція підозрює вбивство з самогубством

У постраждалого множинні ножові поранення. Імовірне знаряддя вбивства – кухонний ніж, який знайшли на місці злочину. Обвинувачена мала легкі порізи на руках і нині відбувається лікування. За даними поліції, допитати обвинувачену поки що не вдалося. За словами Каті Терш, голови тірольського державного управління кримінальної поліції, розтин жертви має дати додаткову інформацію про те, що сталося. Про стосунки батька та доньки поки що нічого не відомо, але вони жили окремо. Кривавий акт стався у квартирі батька. 28-річна жінка, яка живе в Інсбруку та відвідувала свого батька, проходить курс лікування в клініці Інсбрука через критичний психічний стан. Вона мовчить і, отже, поки що слідству незрозуміло, чи це було холоднокровним вбивством, ненавмисним вбивством під час сильного емоційного пориву чи самообороною. Батько мав серйозні проблеми з алкоголем і зовсім недавно колишній комунальний працівник втратив роботу через аварію в п’яному вигляді.

Розслідування взяло управління кримінальної поліції.

За матеріалами: https://www.oe24.at/
Фото: Zeitungsfoto.at/Team

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України