Нова Windows 10 ARM включила в себе всі найгірші очікування

Нещодавно компанія Microsoft опублікувала відомості про особливості збірки Windows 10 ARM, створеної для OEM-виробників. Нова ОС включила в себе всі найгірші очікування і побоювання, так як розробникі значно обмежили її функціональні можливості. ОС для девайсів з ARM-процесорами підтримує лише драйвери для ARM64, з-за чого вона несумісна зі старими зовнішніми пристроями. Програми для x64 не зможуть функціонувати в цій системі, що перекриває доступ для роботи багатьох програм. Обмеження торкнуться і комп’ютерні ігри з OpenGL, а програми для зміни інтерфейсу будуть працювати неправильно.

Варто відзначити, що навіть нові програми, створені зовсім недавно, можуть прийняти пристрій за мобільний телефон з ARM-процесором, а не за комп’ютер. Щоб виправити всі ці проблеми, виробникам необхідно виправити код свого ПЗ, а підуть на це не всі. Крім цього, платформа Hyper V не функціонує, що автоматично перекриває доступ для великої кількості програм-емуляторів.

У підсумку на Windows 10 ARM неможливе нормальне функціонування периферійних старих пристроїв, =комп’ютерних ігор, і навіть програм для роботи з графікою і відео.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen + sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh