Авторські статтіТехно

Нова Windows 10 ARM включила в себе всі найгірші очікування

Нещодавно компанія Microsoft опублікувала відомості про особливості збірки Windows 10 ARM, створеної для OEM-виробників. Нова ОС включила в себе всі найгірші очікування і побоювання, так як розробникі значно обмежили її функціональні можливості. ОС для девайсів з ARM-процесорами підтримує лише драйвери для ARM64, з-за чого вона несумісна зі старими зовнішніми пристроями. Програми для x64 не зможуть функціонувати в цій системі, що перекриває доступ для роботи багатьох програм. Обмеження торкнуться і комп’ютерні ігри з OpenGL, а програми для зміни інтерфейсу будуть працювати неправильно.

Варто відзначити, що навіть нові програми, створені зовсім недавно, можуть прийняти пристрій за мобільний телефон з ARM-процесором, а не за комп’ютер. Щоб виправити всі ці проблеми, виробникам необхідно виправити код свого ПЗ, а підуть на це не всі. Крім цього, платформа Hyper V не функціонує, що автоматично перекриває доступ для великої кількості програм-емуляторів.

У підсумку на Windows 10 ARM неможливе нормальне функціонування периферійних старих пристроїв, =комп’ютерних ігор, і навіть програм для роботи з графікою і відео.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України