Новини з Австрії

Нова стратегія “Останнього покоління” в Австрії : кліматичні комуністи планують акції проти багатих

Перепочинок для незадоволених водіїв, але нові цілеспрямовані дії проти «багатих» в Австрії. З наступного тижня кліматичні комуністи «Останнього покоління» звернуться до символів сучасного багатства.

Літній план 23 — це те, що запланували кліматичні бунтарі на наступні кілька тижнів і місяців. Єдина гарна новина полягає в тому, що блокади, від яких страждають цілі міста та десятки тисяч водіїв у стресі і які обтяжують платників податків величезними витратами, як кажуть, на деякий час призупинено. «Ми хочемо привернути увагу до безрозсудних витрат багатих», — заявила як гасло прес-секретар «Останнього покоління» Карла Хінріхс.

Детале запланованих дій поки що тримаються в таємниці. Але вони, мабуть, насамперед націлені безпосередньо на політику: «Уряд дозволяє надбагатим людям день у день руйнувати наші кошти для існування», — говорять активісти. “Кліматичну катастрофу в першу чергу викликають багаті”, – кажуть вони. Професійні борці залишили відкритим питання, чому колишні акції завжди були спрямовані проти звичайного трудящого населення.

Перш ніж розпочнуться акції проти багатих, «Останнє покоління» хоче взяти літню перерву. Активісти будуть у відпустці з 15 липня по 6 серпня, тому протест проти передбачуваної кліматичної кризи має відійти на другий план. Інсайдери також бачать зміну стратегії внаслідок скорочення їхніх фінансів. Сотні справ проти кліматичних активістів перебувають у стадії розгляду в судових органах, і тисячі євро вже втрачено через накладені штрафи. Постраждалі міста також хочуть покласти на активістів відповідальність за витрати на усунення наслідків їх акцій.

І останнє, але не менш важливе. У травні на замовлення баварської поліції та прокуратури у 15 квартирах та комерційних приміщеннях групи у 7 федеральних землях були проведені обшуки. Групу звинувачують у створенні та підтримці злочинної організації. Було конфісковано 4 мільйони євро пожертвувань. Ці гроші були призначені для скоєння нових злочинів.

Міністерство внутрішніх справ Австрії опублікувало звіт про кліматичний хаос у вихідні. Лише у травні було порушено 416 адміністративних та 16 кримінальних звинувачень у зв’язку з 33 неоголошеними блокуваннями доріг у Відні та по одному в Тиролі та Штирії. Було здійснено 166 арештів за статтями Кримінально-адміністративного кодексу, більшість із них щодо встановлення особи активістів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України