Авторські статтіТехно

Нова сонячна батарея на 40% ефективніша ніж джерела на електриці

Вартість сонячної енергії на даному етапі науки може бути порівнянна з більш дешевим паливом на основі електрики. При цьому, даним джерелом чистої енергії, як і раніше користується лише 1% компаній по всьому світу. Вчені з США винайшли батарею, що може вирішити цю проблему. Вона на 40% ефективніша, ніж джерела на електриці.

Фотоелектричні елементи, які перетворять сонячне світло в енергію, мають досить суттєву роль у стимуляції вироблення енергетичних запасів по всій планеті. Дослідники, при цьому, до сьогодні стикаються з обмеженнями, які ставляться великими компаніями на шляху розширення та популяризації даного технологічного нововведення. Але не варто забувати, що кілька сонячних батарей можуть справлятися зі значно більш серйозними завданнями, ніж традиційні енергетичні джерела, при цьому, вони будуть витрачати значно менше ресурсів.

Команда дослідників з Массачусетсу знайшла спосіб обійти цей, здавалося б, складний компроміс між ефективністю і витратами. Команда розробила нову сонячну частинку, яка поєднує в собі два наношари поглинаючого матеріалу, який має більш широкий спектр для поширення сонячної енергії. Подібна батарея, як правило, коштувала достатня дорого, але вчені знайшли спосіб зробити виробництво максимально дешевим.

У концепті, дана батарея може досягати ефективності на 40% вище, ніж у традиційних електричних джерел. Деякі компанії вже висловили зацікавленість у подальшій комерціалізації багатообіцяючої розробки.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

two × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.