“Нова пошта” – вибір споживачів

З кожним роком вітчизняна компанія “Нова пошта” стає дедалі популярною серед споживачів в Україні. Все частіше люди віддають перевагу якісній та швидкій службі доставки вантажів, документів та іншої кореспонденції перед традиційною поштою. До цих людей належу і я, тому хочу поділитися власним досвідом взаємодії з цією компанією.

У силу певних обставин велику кількість товарів я замовляю онлайн, тому для мене дуже важливо, щоб усі вони доставлялися до мене вчасно та якісно. Живу я у місті Мукачеве, тому великого вибору серед перевізників не маю. Досить довгий час я користувався послугами найближчого до мене відділення Укрпошти, але після того, як чергова посилка доїхала до мене у неналежному стані, затримавшись майже на тиждень, я твердо вирішив, що наступного разу буду звертатися до іншої компанії. Я обрав того, про кого я отримав більше схвальних відгуків.

Довго шукати партнера мені не довелося, адже в нашому місті, як виявилося, вже працювало відділення “Нової пошти”. Я зайшов до нього, дізнався у працівників усю необхідну мені інформацію (тарифи, час доставки, додаткові послуги) та вирішив спробувати. Я оформив замовлення у відомому вітчизняному магазині електронних товарів і техніки та попросив відправити його у моє відділення. Заповнивши усю необхідну інформацію, я підготувався чекати, маючи минулий досвід співпраці з Укрпоштою. Наступного дня я вже отримав СМС повідомлення, що мій вантаж успішно приїхав до Мукачеве і я можу прийти і забрати його у відділенні. Товар мені відправляли з Києва, тому така висока швидкість доставки мене просто вразила.

Я прийшов до “Нової Пошти”, назвав номер свого відправлення, заплатив гроші, отримав товар і пішов додому. Уся процедура зайняла в мене не більше 5–7 хвилин. Мені не довелося стояти у великій черзі, вислуховувати невдоволення співробітників компанії та витрачати свої  нерви. Усе було зроблено швидко та професійно.

З того часу Нова пошта для мене стала компанією, якій я повністю довіряю транспортування не тільки усіх своїх замовлень, але і особистих речей. Так у минулому місяці я переїжджав до нового помешкання і звернувся за допомогою до цієї компанії. Моє прохання виконали на 100%. Усі речі були дбайливо транспортовані та перенесені у нову квартиру. Я щиро дякую усім співробітникам компанії за роботу та рекомендую спробувати скористатися її послугами моїм товаришам та колегам по роботі.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh