Техно

“Нова пошта” – вибір споживачів

З кожним роком вітчизняна компанія “Нова пошта” стає дедалі популярною серед споживачів в Україні. Все частіше люди віддають перевагу якісній та швидкій службі доставки вантажів, документів та іншої кореспонденції перед традиційною поштою. До цих людей належу і я, тому хочу поділитися власним досвідом взаємодії з цією компанією.

У силу певних обставин велику кількість товарів я замовляю онлайн, тому для мене дуже важливо, щоб усі вони доставлялися до мене вчасно та якісно. Живу я у місті Мукачеве, тому великого вибору серед перевізників не маю. Досить довгий час я користувався послугами найближчого до мене відділення Укрпошти, але після того, як чергова посилка доїхала до мене у неналежному стані, затримавшись майже на тиждень, я твердо вирішив, що наступного разу буду звертатися до іншої компанії. Я обрав того, про кого я отримав більше схвальних відгуків.

Довго шукати партнера мені не довелося, адже в нашому місті, як виявилося, вже працювало відділення “Нової пошти”. Я зайшов до нього, дізнався у працівників усю необхідну мені інформацію (тарифи, час доставки, додаткові послуги) та вирішив спробувати. Я оформив замовлення у відомому вітчизняному магазині електронних товарів і техніки та попросив відправити його у моє відділення. Заповнивши усю необхідну інформацію, я підготувався чекати, маючи минулий досвід співпраці з Укрпоштою. Наступного дня я вже отримав СМС повідомлення, що мій вантаж успішно приїхав до Мукачеве і я можу прийти і забрати його у відділенні. Товар мені відправляли з Києва, тому така висока швидкість доставки мене просто вразила.

Я прийшов до “Нової Пошти”, назвав номер свого відправлення, заплатив гроші, отримав товар і пішов додому. Уся процедура зайняла в мене не більше 5–7 хвилин. Мені не довелося стояти у великій черзі, вислуховувати невдоволення співробітників компанії та витрачати свої  нерви. Усе було зроблено швидко та професійно.

З того часу Нова пошта для мене стала компанією, якій я повністю довіряю транспортування не тільки усіх своїх замовлень, але і особистих речей. Так у минулому місяці я переїжджав до нового помешкання і звернувся за допомогою до цієї компанії. Моє прохання виконали на 100%. Усі речі були дбайливо транспортовані та перенесені у нову квартиру. Я щиро дякую усім співробітникам компанії за роботу та рекомендую спробувати скористатися її послугами моїм товаришам та колегам по роботі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.