Нова модель харчування допомагає боротися з ожирінням

Закликаючи до радикального переосмислення науки про харчування, дослідники розробили нову систему, яка називається «геометрією харчування». Це досягнення стало кульмінаційним моментом у більш ніж 20-літньому періоді вивчення харчової культури людини.

Як вважають вчені, нова модель допоможе фахівцям у сфері охорони здоров’я, дієтологам і іншим дослідникам краще розібратися в проблемі ожиріння і вирішити її. Згідно з новою системою, білок був найбільш сильним чинником, що впливає на дієту, що регулює споживання жирів і вуглеводів.

«Геометрія харчування» розглядає те, як суміш поживних речовин та інших біологічно активних компонентів впливає на стан здоров’я та на розвиток хвороби, а не зосереджується на якійсь одній ізольованій харчовій речовині. Саме підхід, що ґрунтується на балансі таких речовин, може сприяти вирішенню проблеми, як стверджує професор Стефен Сімпсон з Центру Карла Перкінса при Університеті Сіднея.

Вчені вивчили інформацію, що стосується складу 116 дієт. Вони спиралися на раніше опубліковані дані щодо співвідношення макроелементів (вуглеводів, жирів і білків) і споживання енергії організмом людини. Завдяки такій системі є можливість уніфікувати спостереження з різних областей науки і краще зрозуміти, як поживні речовини, продукти і дієти взаємодіють, впливаючи на здоров’я людей.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh