Авторські статтіНовини

Нова модель харчування допомагає боротися з ожирінням

Закликаючи до радикального переосмислення науки про харчування, дослідники розробили нову систему, яка називається «геометрією харчування». Це досягнення стало кульмінаційним моментом у більш ніж 20-літньому періоді вивчення харчової культури людини.

Як вважають вчені, нова модель допоможе фахівцям у сфері охорони здоров’я, дієтологам і іншим дослідникам краще розібратися в проблемі ожиріння і вирішити її. Згідно з новою системою, білок був найбільш сильним чинником, що впливає на дієту, що регулює споживання жирів і вуглеводів.

«Геометрія харчування» розглядає те, як суміш поживних речовин та інших біологічно активних компонентів впливає на стан здоров’я та на розвиток хвороби, а не зосереджується на якійсь одній ізольованій харчовій речовині. Саме підхід, що ґрунтується на балансі таких речовин, може сприяти вирішенню проблеми, як стверджує професор Стефен Сімпсон з Центру Карла Перкінса при Університеті Сіднея.

Вчені вивчили інформацію, що стосується складу 116 дієт. Вони спиралися на раніше опубліковані дані щодо співвідношення макроелементів (вуглеводів, жирів і білків) і споживання енергії організмом людини. Завдяки такій системі є можливість уніфікувати спостереження з різних областей науки і краще зрозуміти, як поживні речовини, продукти і дієти взаємодіють, впливаючи на здоров’я людей.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

2 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.