Техно

«Нова енергія» інопланетян змінить весь світ: Гуманоїди володіють технологіями таємничими

Відомий в науковому середовищі уфолог Ян Харзан зробив сенсаційну заяву, що стосується життя за межами Землі і передових технологій, і новина вразила людство. Як виявилося, інопланетяни дійсно існують, і для цього припущення є безліч доказів. Більш того, за словами експерта, гуманоїди володіють такими знаннями, які здатні змінити життя на Блакитній планеті до невпізнання.

Харзан зазначив, що вже майже півстоліття він спостерігає за інопланетним середовищем, вивчає заяви про прибуття інопланетних тарілок на Землю, спілкується зі свідками незвичайних пригод і так далі. Уфологу вдалося з’ясувати, що життя дійсно існує не тільки на зазначеному космічному об’єкті, але і на інших. Експерт переконаний, що інопланетяни ретельно приховуються, тому що бояться бути викритими, а їх знання коштують неймовірно дорого, адже є унікальними.

Науковий діяч підкреслив, що судячи з розповідей очевидців та численним дослідженням, прибульці користуються «новою енергією», аналогів якої на планеті немає. Мова йде про такий енергетичний ресурс, який абсолютно не вимагає витрат і може нескінченну кількість разів відновлюватися. Володіючи подібними можливостями інопланетні кораблі пересуваються на величезній швидкості і роблять це абсолютно безшумно, що дозволяє їм в більшості випадків залишатися непоміченими. Так пояснюється факт того, що якісні знімки і відео прибуття НЛО не можуть зняти очевидці по всьому світу, а людство сумнівається в достовірності свідчень.

Вчений підозрює, що крім «нової енергії» інопланетяни володіють іншими передовими технологіями та знаннями, які могли б повністю перевернути людську свідомість. Ян Харзан вважає, що вченим будь-якими способами потрібно заволодіти цими унікальними даними, адже після цього життя на Землі істотно зміниться. Мова йде не тільки про економічність, яка обумовлена використанням відновлювальної енергії, а ще про нові винаходи, що дозволяють здійснювати неймовірне.

Тим не менш, майже за 50 років спостережень уфологу так і не вдалося зібрати достатню кількість інформації про місце розташування інопланетних баз. Для цього у експерта також є свої пояснення, і на його думку, гуманоїди можуть навмисне запускати в космос сигнали, які збивають з пантелику супутники, шифрують місце дислокації прибульців і не дозволяють дослідникам розглядати їх через телескопи. Однак Харзан не має наміру здаватися, і зі своєю командою він продовжує слідувати по шляху до викриття інопланетян.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України