Духовне

Нова амбулаторія від Папи Франциска для бідних і паломників

Напередодні Різдва безхатченки та бідні отримали особливий подарунок від Святішого Отця – медичну амбулаторію біля площі Святого Петра. Вона також послужить для паломників під час папських аудієнцій.

Апостольська елемозінерія відкриває нову медичну амбулаторію поблизу колонади Берніні, що обрамлює площу Святого Петра у Ватикані. Названа «Мати Милосердя», вона є новим подарунком Папи Франциска для безхатченків, які вже віддавна отримують невідкладну медичну допомогу тут, під колонадою, разом з іншими послугами, започаткованими давніше – перукарні та душових кабін.

Оснащення для первинної допомоги та діагностики

Для потреб амбулаторії переоблаштовано колишнє відділення Ватиканської пошти. Проектні та ремонтні роботи виконали спеціалісти Губернаторства Держави-Міста Ватикану, зокрема, Дирекції Медичних Послуг. Комплекс складається з трьох медичних кабінетів, адміністративного приміщення, туалетних кімнат і почекальні. Кабінети оснащені засобами для надання первинної медичної допомоги та деякими засобами діагностики.

Перша допомога для паломників

Амбулаторія буде приймати потребуючих три дні протягом тижня – у понеділок, четвер і суботу. В інші дні вона діятиме напоготові для надання невідкладної допомоги паломникам під час аудієнцій та зустрічей, які Святіший Отець проводить на площі Святого Петра чи богослужень в базиліці.

Служіння волонтерського медперсоналу

Служіння в новій амбулаторії здійснюватимуть лікарі-волонтери та медперсонал Святого Престолу й римського університету «Tor Vergata», волонтери з Товариства «Солідарна медицина». Крім того, в амбулаторії проводитиметься стажування для студентів та інтернів факультету Медицини університету «Tor Vergata».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України