Нова амбулаторія від Папи Франциска для бідних і паломників

Напередодні Різдва безхатченки та бідні отримали особливий подарунок від Святішого Отця – медичну амбулаторію біля площі Святого Петра. Вона також послужить для паломників під час папських аудієнцій.

Апостольська елемозінерія відкриває нову медичну амбулаторію поблизу колонади Берніні, що обрамлює площу Святого Петра у Ватикані. Названа «Мати Милосердя», вона є новим подарунком Папи Франциска для безхатченків, які вже віддавна отримують невідкладну медичну допомогу тут, під колонадою, разом з іншими послугами, започаткованими давніше – перукарні та душових кабін.

Оснащення для первинної допомоги та діагностики

Для потреб амбулаторії переоблаштовано колишнє відділення Ватиканської пошти. Проектні та ремонтні роботи виконали спеціалісти Губернаторства Держави-Міста Ватикану, зокрема, Дирекції Медичних Послуг. Комплекс складається з трьох медичних кабінетів, адміністративного приміщення, туалетних кімнат і почекальні. Кабінети оснащені засобами для надання первинної медичної допомоги та деякими засобами діагностики.

Перша допомога для паломників

Амбулаторія буде приймати потребуючих три дні протягом тижня – у понеділок, четвер і суботу. В інші дні вона діятиме напоготові для надання невідкладної допомоги паломникам під час аудієнцій та зустрічей, які Святіший Отець проводить на площі Святого Петра чи богослужень в базиліці.

Служіння волонтерського медперсоналу

Служіння в новій амбулаторії здійснюватимуть лікарі-волонтери та медперсонал Святого Престолу й римського університету «Tor Vergata», волонтери з Товариства «Солідарна медицина». Крім того, в амбулаторії проводитиметься стажування для студентів та інтернів факультету Медицини університету «Tor Vergata».

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh