Війна РФ проти України

Норвезі модульні гранати від компані Nammo допомогли б ЗСУ виганяти росіян з окопів. Фото

У норвезької Nammo є круті гранати, які складаються "як lego" і допомогли б ЗСУ виганяти рашистів з окопів

Залежно від потреб місії, норвезька граната SOHG завдяки модульності може мати подвійний чи потрійний ефект

Джерело: Defence Express

Видання National Defense розповідає, що Армія США у червні цього року закінчила приймальні випробування норвезької гранати Scalable Offensive Hand Grenade (SOHG), і що у жовтні американські військові мають отримати першу партію таких гранат, контракт на постачання яких був підписаний у серпні 2022 року.

Всього у рамках укладеного контракту Армія США має отримати від норвезької компанії Nammo 76 935 так званих “масштабованих” наступальних ручних гранат SOHG MK 21 MOD 0, розповідають у National Defense.

Гранати SOHG виробництва компанії Nammo з Норвегії — це по суті модульна граната, яку можна складати наче конструктор lego. “У конструкції цих ручних гранат є стандартні різьбові модулі, завдяки яким гранати можна використовувати як у конфігурації “база”, так і у варіантах “база плюс” чи “база плюс 2”, — розповідає про ці гранати представник компанії Nammo Оллі Хар’ю.

Модульні гранати Scalable Offensive Hand Grenade (SOHG), фото — Nammo
Модульні гранати Scalable Offensive Hand Grenade (SOHG), фото — Nammo

 

Таким чином, військові можуть використовувати їх як поодинці, так і у варіанті двох чи трьох гранат, з’єднаних в одну — залежно від того, наскільки потужним повинен бути ефект. Тож такі гранати цілком могли б стати цікавим варіантом для Сил оборони України, щоб “викурювати” окупантів з їхніх окопів.

У норвезької Nammo є круті гранати, які складаються "як lego" і допомогли б ЗСУ виганяти рашистів з окопів

Інфографіка — Nammo

В основі модульної гранати Nammo — наступальна граната HGO 115-3,5 від цієї ж компанії. Залежно від типу, один модуль SOHG може мати 115 або 130 грамів вибухової речовини. Висота модуля з підривачем — 85 мм, діаметр корпусу модуля — 53 мм.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України