Авторські статті

«Нормандська четвірка» поговорить сьогодні або завтра, – Дмитро Пєсков

  Кремль тримає в таємниці дату і час телефонної розмови президентів України, Франції, Росії та канцлера Німеччини. Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков відмовився анонсувати інформацію про те, коли його «шеф» говоритиме по телефону з Петром Порошенком, Франсуа Олландом та Ангелою Меркель.

«Ми нічого не коментуємо і ніколи ніщо не анонсуємо. Як поговорять, тоді ми вас повідомимо по результати. Може сьогодні говоритимуть, може завтра… Ми ніколи це не анонсуємо», – Дмитро Пєсков у розмові з журналістами був небагатослівним.

Напередодні міністр закордонний справ України Павло Клімкін розповів, що сьогодні, 15 лютого, Петро Порошенко, Ангела Меркель, Франсуа Олланд та Володимир Путін по-телефону обговорять ситуацію на Донбасі, зокрема дотримання перемир’я.

За словами прес-секретаря Путіна, всі пункти мінського угоди повинні дотримуватися беззастережно. Усіма сторонами. Так Дмитро Пєсков прокоментував заяви пропутінських бойовиків, які тероризують мешканців Сходу України. Ті нещодавно заявили, що будуть обстрілювати Дебальцеве.

«Всі дії послідовно представлені в пакеті заходів щодо реалізації мінських угод. Вони повинні беззастережно дотримуватися», – зазначив Пєсков коментуючи заяви проросійських терористів.

Корупція.інфо

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України