Авторські статтіТехно

Nissan Qashqai стане першим авто з автономним управлінням

Представництво компанії Nissan повідомляє, що нова модифікація моделі Qashqai отримає першу в світі систему з автономним управлінням. Серійне виробництво новинки почнеться з наступного року.

Оновлена версія Nissan Qashqai отримає функцію автономного керування рульовим колесом, яку назвали Piloted Drive. Повідомляється, що новинка буде випускатися на потужностях заводу, розташованого в місті Сандерленд, нова функція допоможе водієві керувати автомобілем з максимальною точністю на жвавій трасі. В майбутньому планується розпочати будівництво нових авто з функцією Multiple Lane control, завдяки чому з’явиться можливість розпізнавати небезпеку і забирати авто на безпечну ділянку траси.

Процес удосконалення пройде протягом наступних чотирьох років, за словами керівника концерну Nissan в Європі Підлоги Уиллкокса, модель Qashqai завжди була прикладом в області будівництва авто, саме тому оновлена версія стане в майбутньому тим транспортним засобом, якому повністю довіряють клієнти. Вартість нового безпілотника залишається невідомою, так само, як і точна дата випуску в продаж.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України