Авторські статтіТехно

Nissan покаже оновлений GT-R в Нью-Йорку

Компанія Nissan має намір показати оновлений седан GT-R під час автосалону в Нью-Йорку. Такі новини з’явилися на офіційному сайті японського виробника.

Японська машинобудівна корпорація Nissan Motor повідомляє, що презентація оновленого спорткара GT-R відбудеться в рамках Нью-Йоркського автомобільного салону, який стартує 25 березня і триватиме до 3 квітня. За приблизною інформацією, оновлений автомобіль отримав ряд змін у зовнішньому вигляді, салон обтягнули більш якісною шкірою, двигун і мультимедійна система отримали ряд поліпшень, однак ніякої точної інформації з приводу змін у технічних характеристиках на даний момент не опублікована.

Попередня версія авто обладнана силовим агрегатом об’ємом 3,8 літра, двома турбінами і вісьмома циліндрами V-подібної форми, при продуктивності 500 і 545 кінських сил, а обертовий момент становить 623 Нм. Від 0 до 100 кілометрів на годину Nissan GT-R здатний розігнатися за 2,8 секунди, граничний поріг швидкості складає 320 км/год, можлива вартість і старт продажів оновленої версії не розкриваються.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України